Търся хора който са се опарили от -chopardo

bestlap

Member
Здравейте,
търся хора ,който са се опарили от тази личност в заглавието на темата разбрах,че не са малко до момента 2-ма открих от този форум.Ще дойде човека да си мисли ,че има акъл.Желанието ми е да го намеря лично в София.До момента знам ,че той е от Асеновград това са данните който имам на тази личност която ме опари с 945лв и още 30-40 лв за път и от 4-5 дни няма свързване с него...:
***********
профил тук >> http://www.predpriemach.com/member.php?u=20756
телефон:0*******

Имам му и банковата сметка на този индивид.Също така и чатове с него,но се чудя в полицията дали ще могат да направят нещо.Изпратих му пари/за която пазя бележка и отговор от него че ги е получил/ за услуга която НЕ получих.:confused:

Това е скайпа на красавеца ,на който не ми отговаря от 3 дена и е на отпочиващ >> the_***

Последното написано от него беше преди 3-4 дена ,че всичко ще е ок и вечерта ще ми пише защото на майка му са и открили диабет и тичал по болници в софия.И от там на сетне нито на телефон,скайп,фейсбук имам отговор от него,даже във фейсбук ме е блокирал.
 
Последно редактирано:
От: Търся хора който са се опарили от -chopardo

Красота и стил знам на кого е и съм почти 100% сигурен, че няма нищо общо, поне собственика. Предлагам ти да го изтриеш от поста или да приведеш доказателства за съпричастност към измамника. Разбрах от една жена не е доказателство. Махни го, че ако влезе и той ще трябва да вадим семките и пуканките, щото ще стане весело!

Всъщност разкарай и двата сайта, защото мисля, че са на един човек, който силно ме съмнява да се занимава с кокошкарски работи. Като звъннеш на телефона какво се случва?
 
Последно редактирано от модератор:
От: Търся хора който са се опарили от -chopardo

Красота и стил знам на кого е и съм почти 100% сигурен, че няма нищо общо, поне собственика. Предлагам ти да го изтриеш от поста или да приведеш доказателства за съпричастност към измамника. Разбрах от една жена не е доказателство. Махни го, че ако влезе и той ще трябва да вадим семките и пуканките, щото ще стане весело!
Да прав сте премахнах го .Една потребителка на този форум е превеждала 2 статии за въпросния човек от заглавието и 2-те статии са качени в красота и стил за едната статия е получила пари за втората я е последвало същото като мен блокиране и пълно мълчание :)
 
Последно редактирано от модератор:
От: Търся хора който са се опарили от -chopardo

Има нещо друго тука. Сайтовете са на уважаван, поне от мен:), член на форума. Вижда ми се невероятно да се занимава с подобни кокошкарски работи.

Сега като се включат повече хора, то случая ще се разплете, надявам се.



Да прав сте премахнах го .Една потребителка на този форум е превеждала 2 статии за въпросния човек от заглавието и 2-те статии са качени в красота и стил за едната статия е получила пари за втората я е последвало същото като мен блокиране и пълно мълчание :)
 
Последно редактирано от модератор:
От: Търся хора който са се опарили от -chopardo

Има нещо друго тука. Сайтовете са на уважаван, поне от мен:), член на форума. Вижда ми се невероятно да се занимава с подобни кокошкарски работи.

Сега като се включат повече хора, то случая ще се разплете, надявам се.

Стана ми още по-интересно...
 
Последно редактирано от модератор:
От: Търся хора който са се опарили от -chopardo

За кои сайтове става въпрос?
 
Последно редактирано от модератор:
От: Търся хора който са се опарили от -chopardo

Човека реши да се свърже с мен утре очаквам парите да ми бъдат преведени ако всичко мине както трябва ще изтрия темата.По негова молба махам за сега 3-те му имена от темата.
 

Горе