Търся човек !!!!Плащам!!!!

didexs

Active Member
Рейтинг - 100%
14   0   0
Здравейте търся човек който може да ми направи дизайн и система подобни на ТОЗИ САЙТ. Ако има някой който е съгласен да ми свърши работата да пише на ЛС и ще се доразбираме кое какво точно.

Плащам от 50 до 100 лева. (+ , -)

Благодаря предварително!
 
От: Търся човек !!!!Плащам!!!!

Можете да ми пишете лично с SKYPE си.
Нямам 5 мнения иначе щях да Ви пиша.

Имам добра оферта, на добра цена! :)
 
От: Търся човек !!!!Плащам!!!!

Намерих човек който ще ми направи дизайна и системата!
 
От: Търся човек !!!!Плащам!!!!

С най-голямо удоволствие! :)
 
От: Търся човек !!!!Плащам!!!!

Е какво да покаже? Нашарена "Гора". Само да не забрави и тоя надпис:

"Поради технически и административни затруднения, молим всички потребители поръчали награди, да ни извинят за забавянето. Всички те ще бъдат компенсирани в най-кратък срок!"

Много е важен!
 
От: Търся човек !!!!Плащам!!!!

Е какво да покаже? Нашарена "Гора". Само да не забрави и тоя надпис:

"Поради технически и административни затруднения, молим всички потребители поръчали награди, да ни извинят за забавянето. Всички те ще бъдат компенсирани в най-кратък срок!"

Много е важен!

Интересен си но...Не мисля че беше необходимо това твое мнение! ;)
Вече ако ти можеш само да модваш "ГОРИ" е отделен въпрос.
И какво общо виждаш в надписите в този сайт който съм дал за пример с този който ще пускам аз? имам предвид точно това за забавянето на наградите!
С нетърпение чакам да видя какво ще отговориш! :)

П.П почети съм сигорен че ще продължиш да се правиш на интересен.. Нищо лично но ако не забелязваш почети нявсякаде всеки се прави на нещо/някой.
 
От: Търся човек !!!!Плащам!!!!

didexs, за съжаление rombeca е прав....навъдиха се доста некоректни хора с такива сайтове в нета и е нормално отношението да е негативно.
 
От: Търся човек !!!!Плащам!!!!

didexs, за съжаление rombeca е прав....навъдиха се доста некоректни хора с такива сайтове в нета и е нормално отношението да е негативно.
Съгласен съм че всички подобни сайтове са тръгнали от "ГОРИТЕ", но не разбирам защо трябва чак толкова да е негативно!
Все пак трябва да се помисли малко преди да се каже нещо поне така смятам аз.
 
От: Търся човек !!!!Плащам!!!!

Аз винаги мисля преди да кажа нещо.
Плащаш да ти направят сайт с най-меко казано некоректна или измамническа цел. Откъде ще си избиеш парите? Със същото.
Въпроса е принципен. Лошо е, че хора се навиват за жълти стотинки да направят нещо, което ще доведе до измамна схема (в повечето случаи).
Само не казвай сега, че за разлика от всички други ти ще си коректен с начинанието... защото може и да ти повярва някой.
 
От: Търся човек !!!!Плащам!!!!

То е ясно, че сайтът ще е свързан с ловене на шарани. Защо си мисля така? Защото знам какъв процент от сумата на изпратените смс-и се плаща от фирмите, които предоставят тази услуга. Знам колко време трябва да чакаш, за да вземеш пари и т.н. Човек, който иска някой да му клонира система и дава колосалната сума 50-100 лв. за това е повече от ясно, че няма пари да осигури наградите в такъв тип сайт.
 
От: Търся човек !!!!Плащам!!!!

То е ясно, че сайтът ще е свързан с ловене на шарани. Защо си мисля така? Защото знам какъв процент от сумата на изпратените смс-и се плаща от фирмите, които предоставят тази услуга. Знам колко време трябва да чакаш, за да вземеш пари и т.н. Човек, който иска някой да му клонира система и дава колосалната сума 50-100 лв. за това е повече от ясно, че няма пари да осигури наградите в такъв тип сайт.
Значи първо да подчертая. Никаде не съм писал че искам да ми се "КЛОНИРА" както ти казваш!
Просто съм дал този сайт за "ПРИМЕР"
И слагам награди който вече са ми в наличност в краен случай ако слагам телефони и темподобни, ще се наложи впоследствие да взема дадена награда защото трябва да се попълнят данните на човека който ще го ползва! Немога да го изпратя с мойте данни :)
Второ отговарям на rombeca:Да смятам да съм коректен...Нещо против или ще ме посаветваш да мамя!

И ако обичате спрете да пишете кой какво как и защо.... вече съм писал че съм намерил човек който се е съгласил да ми свърши работата.
Благодаря ви все пак! И да добавя нещо мое "Не ми давайте акъл дайте ми сретства" / Не съм го написал с някакъв намек !
П.П. Всеки който мисли нещо значи иска да го направи или го е правил!
 
От: Търся човек !!!!Плащам!!!!

Недей се обяснявай шефе! Пуснал си тема "ТЪРСЯ ЧОВЕК !!!!!ПЛАЩАМ!!!! - !? senseless. Научи се да не пишеш заповедно с тия Удивителни, щото никой не го ебе дали плащаш, а още повече дали търсиш човек.


средства се пише, не среТства


пс: на 14-17 ли си?
 
От: Търся човек !!!!Плащам!!!!

"Не ми давайте акъл дайте ми сретства"
@АlanFort - тази реплика ми се струва достойна за Epic fail 2/10 :D

Иначе, успех със сайтчето и наблегни на правописа. Пък дано си честен :)
 
От: Търся човек !!!!Плащам!!!!

Хаха аз не те съветвам да мамиш, ама все ще си на загуба ако не го правиш.
Не знам... може пък да си "добрия самарянин" и да си решил да пораздадеш малко награди на бедните спамери. В такъв случай ще ти пожелая успех.
 
От: Търся човек !!!!Плащам!!!!

.............................................
 
От: Търся човек !!!!Плащам!!!!

Смешното е че да аз пуснах темата и спрях когато написах че съм намерил човек,а още по смешното е че Вие сте се правили на интелигентни пред 9 годишен и като гледам какво е писал брат ми мога само да се исмена. Това е от мен и да кажа на AlanFort: май месец правя 21. Tu capito?
 
От: Търся човек !!!!Плащам!!!!

Като гледам май и това го е писал брат ти:D
 

Горе