Търся човек за изработка на етикет

От: Търся човек за изработка на етикет

Наркотици ли продаваш бе брат, какви са тези подробности къде как да минело публично ... коригирай го малко този пост, че ще стане форум за трафиканти :)
 
От: Търся човек за изработка на етикет

хората с какви работи се занимават ... :D
абе аз ли съм кьорав или на снимката е бира , а в инфото за мед се споменава :D
В Кувейт не се пие алкохол...
 
От: Търся човек за изработка на етикет

Здравейте,

Никакъв трафикант не съм и това е просто гъста смес за изработка на бира в домашни условия. Имам работа там за няколко седмици и искам да си имам биричка .
Сместа е толкова гъста че минава за мед, просто ми трябва изработка на етикет.

Правил съм го и преди, но смених компютъра и ми се изгубиха етикетите.

Много ви моля да няма излишни коментари !!

Етикета ми трябва спешно !!!!!!
 
От: Търся човек за изработка на етикет

Ти си знаеш, ама аз да кажа:) За едната бира да не стане да те опандизят доживот арабюхите или да те бият с пръчка на голо!? Не ги знам в Кувейт в кой век живеят, ама сякаш не си струва риска...

Здравейте,

Никакъв трафикант не съм и това е просто гъста смес за изработка на бира в домашни условия. Имам работа там за няколко седмици и искам да си имам биричка .
Сместа е толкова гъста че минава за мед, просто ми трябва изработка на етикет.

Правил съм го и преди, но смених компютъра и ми се изгубиха етикетите.

Много ви моля да няма излишни коментари !!

Етикета ми трябва спешно !!!!!!
 
От: Търся човек за изработка на етикет

Аз знам какво правя и не съм пуснал темата за съвети и препоръки !!!

Искам просто някой да ми изработи шаблон етикет с посочените по горе изисквания .

Ти си знаеш, ама аз да кажа:) За едната бира да не стане да те опандизят доживот арабюхите или да те бият с пръчка на голо!? Не ги знам в Кувейт в кой век живеят, ама сякаш не си струва риска...
 
От: Търся човек за изработка на етикет

Ако бях на твое място, бих си купил един буркан пчелен мед, след това на водна баня ще му махна етикета. Изсушавам и залепям на твоя продукт. Ще си имаш буркан мед, етикет, веднага и за 8-10 лв :)
 
От: Търся човек за изработка на етикет

Да идеята е добра, но според теб 18 килограма мед струва 10 лв ?

Ако бях на твое място, бих си купил един буркан пчелен мед, след това на водна баня ще му махна етикета. Изсушавам и залепям на твоя продукт. Ще си имаш буркан мед, етикет, веднага и за 8-10 лв :)
 
От: Търся човек за изработка на етикет

Разликата в етикета на 1 кг и 18 кг е само в 8-цата ... но както и да е :) Ако ти се дават 150 лв. мога да ти помогна, обаче измисли точно задание - марка, размер, баркод и т.н. за подробности на лични.
 
От: Търся човек за изработка на етикет

Хора, не слагайте данните на реална фирма, че ако стане беля по граници и т.н ще търсят и тях...
 

Горе