Търся човек за качване на продукти в Opencart

ivelin123

Active Member
Рейтинг - 100%
49   0   0
Здравейте. Търся човек който да качва продукти в opencart. Аз ще ви предоставям снимките информацията за продукта. От вас ще се иска да съчините по 2-3 изречения като описание, може да ползвате и интернет, повечето неща вероятно ще ги има и по други сайтове. В описанието ще се иска да се напише размера на продукта, какво притежава, общи неща. За контакти:
skype - ivelin.valentinov
Email - [email protected]
 
Последно редактирано:
От: Търся човек за качване на продукти в Opencart

Имах една позната която съм я ползвал за 2 сайта, но не си спомням каква беше цената тогава за продукт. Драсни ми на лично ако искаш колко продукта на ден/месец и цена, а аз ще и издиря имейла и ще ти го пратя да се разберете.
 
От: Търся човек за качване на продукти в Opencart

Имаш ЛС :)
 
От: Търся човек за качване на продукти в Opencart

Нямаш ли импорт?
с импорта щом имаш снимки и описния, не ти трябва човек, а и става за 5 минути както се вика.
 
От: Търся човек за качване на продукти в Opencart

Здравейте,

Имам интерес към обявата за качване на продукти в opencart. Имам известен опит предимно в сайтовете Elance и Upwork. Нямам необходимите коментари, за да Ви пиша на лично съощение, за контакти: kris89[@]mail.bg
 
От: Търся човек за качване на продукти в Opencart

Пуснах ви мейл.
 
От: Търся човек за качване на продукти в Opencart

И аз съм заинтересован oroline at email.bg :)
 
От: Търся човек за качване на продукти в Opencart

Отново търся човек :)
 
От: Търся човек за качване на продукти в Opencart

Здравейте, имам почти три годишен опит в тази област и се интересувам
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: Търся човек за качване на продукти в Opencart

Благодаря на отзовалите се. Вече намерих човек. :)
 
От: Търся човек за качване на продукти в Opencart

Отново търся човек :)
 
От: Търся човек за качване на продукти в Opencart

какво ще плащаш кажи най напред и като гледам вече 2 ги уволни значи искаш мн работа за мерси
 
От: Търся човек за качване на продукти в Opencart

Не съм уволнявал никой. Единият човек не ми свърши работа, а другият се отказа. След това реших сам да качвам, но сега имам нови продукти и търся сериозен човек
 
Последно редактирано:

Горе