Търся човек за направата на прост магазин на php

bluefighter

Active Member
Рейтинг - 100%
10   0   0
Здравейте,

Искам в моя сайт да си направя нещо като магазин. Искам той да се състои от една страница, на която да има продукти. За да стане по-ясно съм направил изображение: http://kachi-snimka.info/images/bwy1277899650y.jpg (правих го набързо) Поръчката ми я праща на избран имейл. Праща ми тези данни от изображението + потребителското име на поръчителя. Моля предложете ми цена за направата на подобно нещо.
 
От: Търся човек за направата на прост магазин на php

Има толкова много готови скриптове (OScommerce, OpenCart, Prestashop, Joomla Ecommerce, Zencart, ...), защо не си избереш някой, хем ще ти излезе безплатно, хем ще имаш пълна функционалност.
 
От: Търся човек за направата на прост магазин на php

Това можеш да си го направиш с помощта на една най-обикновенна форма за обратен контакт.
 
От: Търся човек за направата на прост магазин на php

Има толкова много готови скриптове (OScommerce, OpenCart, Prestashop, Joomla Ecommerce, Zencart, ...), защо не си избереш някой, хем ще ти излезе безплатно, хем ще имаш пълна функционалност.

Не мисля, че ще мога да го добавя към текущия си скрипт.
 
От: Търся човек за направата на прост магазин на php

Това можеш да си го направиш с помощта на една най-обикновенна форма за обратен контакт.

С удоволствие бих го направил сам, но не знам от къде да тръгна. Помогни ми ако имаш желание.
 

Горе