Търся човек за направа на онлайн магазин с WordPress

От: Търся човек за направа на онлайн магазин с WordPress

Мерси много.
По принцип още се чудя, дали да не използвам някоя готова система, която е направена за магазин.
Трябва ми нещо просто!
 
От: Търся човек за направа на онлайн магазин с WordPress

Не е лошо, а важното е, че работи :)
 
От: Търся човек за направа на онлайн магазин с WordPress

Има готови темички за екомерс, предполагам си вървят с нужните плъгини и глупости. Примерно ефтино решение е http://www.elegantthemes.com/gallery/estore/ . Не съм го пробвал.
 
От: Търся човек за направа на онлайн магазин с WordPress

oscommerce, opencart, prestashop, magento са все безплатни и удобни цмс-магазини
 
От: Търся човек за направа на онлайн магазин с WordPress

Реших да се спра на magento, има превод на бг, а и това ми препоръчаха.
 
От: Търся човек за направа на онлайн магазин с WordPress

Супер. Остава да намеря хора, които да работят с тези системи. Освен да ги тествам всичките...
 
От: Търся човек за направа на онлайн магазин с WordPress

Аз пък мога да ти препоръчам opencart и oscommerce. Специално за втората има хиляди плъгини.
 
От: Търся човек за направа на онлайн магазин с WordPress

Вече имам достатъчно оферти!
 
От: Търся човек за направа на онлайн магазин с WordPress

Само за три дни можете да имате собствен онлайн магазин. Имате избор от над 10 различнии визии /шаблони/. Възможност за получаване на директни плащания, автоматично обработване на поръчките и различни начини на доставка.
Nasena EU
 
От: От: Търся човек за направа на онлайн магазин с WordPress

Само за три дни можете да имате собствен онлайн магазин. Имате избор от над 10 различнии визии /шаблони/. Възможност за получаване на директни плащания, автоматично обработване на поръчките и различни начини на доставка.
Nasena EU

Вие ли сте го писали скрипта?
 
От: От: Търся човек за направа на онлайн магазин с WordPress

Вие ли сте го писали скрипта?
Преди една година стартирахме, като за основа ползвахме готов скрипт.
Към настоящия момент дотолкова наши подобрения и модули сме направили, че вече може да се приеме за нещо различно от първоначалното.
 

Горе