Търся човек за писане и публикуване на обяви - дългосрочно

bormanbg

Active Member
Рейтинг - 100%
39   0   0
Здравейте,

Търся човек за писане и публикуване на обяви на български език - в дългосрочен план, минимум за 3-4 месеца, а ако всичко е ок - и за година-две...

Необходими са ми 10-15 обяви дневно, средно 300-400 месечно.


Идеята е следната:
Изпращам на мейл препратка към 3-4 страници от сайт(ове) за седмицата, правите си по един текст в спин формат за всяка от страниците (една обява да излезе 50-60 думи), и през следващата седмица се публикуват само обяви за тези 3-4 страници - примерно по 3-4 обяви на ден, в различни сайтове, за всяка препратка.
В обявите естествено трябва да има линк към страницата за която се отнася обявата и обявата естествено да е тематична на линка/страницата :) Ако пък в линка има и бранд, добре ще е и той да присъства в обявата (ако има бранд, аз заедно с линка ще напиша и бранда).

Тоест - изпращам примерно за седмицата 4 линка, правите си 4 спиннати текста, и започвате:
ден първи - изпращате в "сайт за обяви 1" по една спинната обява за четирите линка, в "сайт за обяви 2" отново по една спинната обява също за четирите линка...и така примерно до "сайт за обяви 5";
ден втори - същото като при "ден първи", но вече за "сайт за обяви 6", "7", "8", "9";
ден трети - същото, но за "сайт за обяви 10", "11".....
и така нататък - в 4-5 сайта за обяви дневно, по 3-4 обяви във всеки сайт, докато изпратя след 8-10 дни новите линкове.

За целта ще трябва да направите регистрации в 40-50 сайта (с някакви смислени имена и смислено потребителско име, да НЕ е нещо от рода на "kiko112" :) ) Ще дам мейл, с който да направите регистрациите и ще Ви дам паролата му. Мейл аз искам да дам, защото след време евентуално да се променя нещо по профилите и така...или пък вие си направете мейл но ми изпратете паролата му, все тая...

Относно сайтовете за обяви: Вие предложете сайтове, и аз ще попрегледам някои и така ще направим един общ списък. Като може на 2-3 месеца (ако се разберем за дългосрочна съвместна дейност) да променяме по 4-5-6 сайта от списъка.

Относно плащането: Вие предложете цена. Относно начина на плащане - в ePay, PayPal, Payza - както кажете - може и на седмица, на десет дни, на месец...

Относно отчета: Ще искам всяка една публикувана обява да и копвате линка в един екселски файл (примерно) в който да пишете за дата "от", след това линкове, линкове, линкове и дата "до" и когато поискате плащане, да ми пращате файла по мейл, да изчакате 1 до макс.2 дни да проверя дали все пак някои линкове не се повтарят случайно от предишен период (поне в началото първия-втория месец ще попреглеждам поне отгоре-отгоре файла) и така...

Ако имате конкретни въпроси, пишете на лично и когато видя и ми е възможно, ще отговоря.
Моля, НЕ спамете в темата! :)
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: Sky
От: Търся човек за писане и публикуване на обяви - дългосрочно

темата вече е неактивна, т.е. намерен е човек за работата и има уговорка.
 
От: Търся човек за писане и публикуване на обяви - дългосрочно

Здравейте, темата отново е активна. Работих с човек от тук, от форума. Всичко бе перфектно, но му изскочи доста работа друга (основната му) и няма вече време да се занимава с това.
 
От: Търся човек за писане и публикуване на обяви - дългосрочно

може ли повече инфо на лични
 
От: Търся човек за писане и публикуване на обяви - дългосрочно

Я прати едно инфо и на мен :
Колко време на ден горе доло трябва да отделям, колко плащаш и всичко покрай това :)
 
От: Търся човек за писане и публикуване на обяви - дългосрочно

Я прати едно инфо и на мен :
Колко време на ден горе доло трябва да отделям, колко плащаш и всичко покрай това :)

По-горе съм писал относно плащането:
"Относно плащането: Вие предложете цена. Относно начина на плащане - в ePay, PayPal, Payza - както кажете - може и на седмица, на десет дни, на месец..."

Относно това, колко време трябва да отделиш на ден, за да пуснеш 10-15 спиннати обяви - ами не знам, аз ли трябва да ти кажа...предполагам 10-20 мин...
 
От: Търся човек за писане и публикуване на обяви - дългосрочно

Имате лично съобщение
 
От: Търся човек за писане и публикуване на обяви - дългосрочно

Темата валидна ли е?


Да, валидна е темата. На всеки, който ми е писал, съм отговорил.
 
От: Търся човек за писане и публикуване на обяви - дългосрочно

Достатъчно подробно е обяснено според мен, а ако имаш въпроси питай нещо конкретно ,
това ми се струва на написано само за трупане на мнения
 
От: Търся човек за писане и публикуване на обяви - дългосрочно

Ако мислите да трупате мнения в темата - ще ме извинявате, но ще дръпна по 1 картон, няма начин.
Едно е да напишеш в темата, че "имате лично" (дори и това е излишно, ако си пратил лично) и да си пратил наистина лично съобщение, друго е да пишеш дрънканици от рода на "темата валидна ли е още" и "повече инфо моля" и тем подобни, а в същото време да те е домързяло да напишеш едно лично съобщение....НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ - всеки си е уникален като личност, и всеки си има достойнство, но ТОВА НЕ ОЗНАЧАВА, че всички други са идиоти, нали!?
 
От: Търся човек за писане и публикуване на обяви - дългосрочно

Здравейте! И аз се интересувам от работата.
 
От: Търся човек за писане и публикуване на обяви - дългосрочно

Здравей! И аз имам интерес, ако е валидно още, ме информирай на ЛС. Гледам доста хора са проявили интерес.
Не пиша с цел +1 мнение. :)
 
От: Търся човек за писане и публикуване на обяви - дългосрочно

Здравей! И аз имам интерес, ако е валидно още, ме информирай на ЛС. Гледам доста хора са проявили интерес.
Не пиша с цел +1 мнение. :)

Е ти си имаш 232 мнения, оставаше и за +1 мнение да пишеш :)

Не, засега има хора, с които работя. Ако нещо след време се откажат или нямат време или каквото и да е, ще повдигна темата.
 
От: Търся човек за писане и публикуване на обяви - дългосрочно

Повдигам темата - отново е на дневен ред
 
От: Търся човек за писане и публикуване на обяви - дългосрочно

Аз съм заинтересован само че трябва да ми дадеш емейл по които да се свържа с теб.
 
От: Търся човек за писане и публикуване на обяви - дългосрочно

Ако все още темата е актуална и аз съм заинтересован от работата.
 
От: Търся човек за писане и публикуване на обяви - дългосрочно

Ако все още се търси и аз се записвам за работата :)
 

Горе