Търся човек за писане на текст

velev

Member
Рейтинг - 100%
18   0   0
ВAЖНО: Нaмерих човек зa нaписвaнето нa текстa зa кaузaтa. Блaгодaря нa всички зa помощa.


Здравейте колеги,
Търся човек за писане на кауза. Самата кауза трябва да бъде събрана в кратко описание около 1 стр. формат А4 не повече. Да предположим, че няма да увеличите шрифта на 45 px и да се окаже, че страницата е запълнена с 15 думи :) Това го казвам в рамките на шегата, защото не знам колко точно символа събира една страница и самия текст няма конкретно изискване. Предпочитам да е кратък и ясен. Мисля, че над една страничка вече става безинтересно и се губи интереса. Бих желал с кратко и ясно послание да грабнем хората, за да помогнат.
Идеята на тази кауза е за събиране на средства.
Описанието може да съдържа няколко ключови изречения, които ще обсъдим след като получа вашите оферти.

Оставам на разположение за въпроси и коментари. Изпращайте ми вашите предложения на лични.

Поздрави,
Велев
 
Последно редактирано:
От: Търся човек за писане на текст

Пиши на: http://himera.eu/ - ако си готов да платиш от 20 до 100 лв - тя ще ти направи чудото от което имаш нужда. Аз съм АДСКИ доволен от тази великолепна жена - хем приходите и са над 400 лв от мен :)
 
От: Търся човек за писане на текст

Колега, мерси за предложението. Ще изчакам колегите от форума и след това евентуално мога да се свържа с нея.
 

Горе