Търся човек за поддръжка на ФБ страница.

seastar

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,

Интересувам се от човек, който се занимава Професионално с поддръжка на Facebook страница.
По специфично ме интересуват тези неща:

- Създаване на УНИКАЛНИ снимки с уникален текст, слагане на логото на снимките.
- Организиране на КОНКУРСИ.
- Комуникация с клиентите/феновете на страницата (В коментарите и в личните съобщения)
- Пускане на анкети, статуси, интересни неща.
- Пускане на линкове и снимки от онлайн магазин.
- Сваляне на снимки от магазина и качването им във фейсбук страницата и слагане на подходящо заглавие, за да накара клиента/фена да "купи".


Говоря за цена за месечна поддръжка и публикации (движение по страницата) всеки ден.

Пишете ми на ЛИЧНО СЪОБЩЕНИЕ с ЦЕНА за работата.
По-възможност, ми предоставете страница по която сте работили и по която работите за да видя как работите.

Ето страницата която ще се поддържа:

https://www.facebook.com/pizzabelami

Скоро ще стартира и web страницата за он лайн поръчки по домовете на заведението www.pizza-belami , от там и интереса ми за човек който ще се ангажира с всекидневни публикации и зарибявки на клиенти към продуктите ни.
 
От: Търся човек за поддръжка на ФБ страница.

Аз мога да го правя за повече информация skype:kosata9891
 
От: Търся човек за поддръжка на ФБ страница.

Офертата още е актуална продължавам да търся човек за поддръжка ......
 
От: Търся човек за поддръжка на ФБ страница.

Прати ми скайп за връзка, да ми обясниш по-подробно. ;)
 
От: Търся човек за поддръжка на ФБ страница.

Ако все още търсиш аз съм на линия.
Мога да правя добри снимки с Фотошоп и да публикувам всеки ден. Можеш да ми пишеш на скайп: creizi_devil55 да говорим за цената.
 
От: Търся човек за поддръжка на ФБ страница.

Аз мога да се грижа за страничката ви пишете ми на скайп mario_979
 
От: От: Търся човек за поддръжка на ФБ страница.

Офертата актуална ли е все още?
 
От: Търся човек за поддръжка на ФБ страница.

Мен също ме интересува дали е актуална и ако може да ми пишете и на мен :)
 
От: Търся човек за поддръжка на ФБ страница.

Спам виждам тук!
 
От: Търся човек за поддръжка на ФБ страница.

Извинявам се,че пиша в темата на колега но и аз си търся човек и поради факта че нема да пускам нови теми ще използвам тази ако няма нищо против.
Моля изпрате ми лично с данни за това което можете да правите по 1 фейбук страница и месечна цена за този вид услуга.
Повече инфо на лични
 
За да не пускам нова тема, ще пиша тук.
Трябва ми човек за:

Създаване на УНИКАЛНИ снимки с уникален текст, слагане на логото на снимките.
- Комуникация с клиентите/феновете на страницата (В коментарите и в личните съобщения)
- Пускане на анкети, статуси, интересни неща.
- Пускане на линкове и снимки от онлайн магазин.
- Сваляне на снимки от магазина и качването им във фейсбук страницата и слагане на подходящо заглавие, за да накара клиента/фена да "купи".
И подобни неща, които касаят поддръжката на една фейсбук страница. Не държа всеки ден задължително да се публикува нещо. По-добре по-малко но качествено. Голямата част от текстовете, ще ги дам аз или по-точно копирайтъра който ще ги пише. Тоест човека няма да е толкова натоварен да мисли уникални текстове поне за началото.
Разбира се като/ако се развие магазина, респективно страницата във фейсбук и нарасне обема на работа, ще предоговорим нещата.
Пращайте на лични предложения.
Поздрави !
 

Горе