Търся човек за превод на ''статии-дамска мода'' ENG > BG. Дългосрочно!

DonMakaveli

Well-Known Member
Рейтинг - 93.8%
30   2   0
Здравейте,

става на въпрос за превод на статии от английски на български език. Статиите са написани много грамотно и желая грамотно да бъдат и преведени на български. За момента имам подготвени около 10 статии, като минималната дължина е над 500 думи до 2000.

Тематиката е дамски обувки, за това бих предпочел дама да се захване с работата.

Пускам нов изцяло моден дамски блог, и статиите за превод са много.

Изпращайте ми оферти, като имайте в предвид, че потребителя с най-изгодна оферта ще получи доста работа за в бъдеще.

Изпращайте офертите си на ЛС.

Благодаря!
 
От: Търся човек за превод на ''статии-дамска мода'' ENG > BG. Дългосрочно!

Писах ЛС, имам опит с превод по темата. Имам свободно време за дългосрочна работа.
 
Последно редактирано:
От: Търся човек за превод на ''статии-дамска мода'' ENG > BG. Дългосрочно!

Написала съм Ви ЛС.
 
От: Търся човек за превод на ''статии-дамска мода'' ENG > BG. Дългосрочно!

Преглеждам всяка една оферта, но отговарям само на тези които цената ме удовлетворява. ;)
 
От: Търся човек за превод на ''статии-дамска мода'' ENG > BG. Дългосрочно!

Здравейте, моята оферта е изпратена на ЛС
Мога, също така, да превеждам и от френски език на същата цена.
Поздрави Христо Христов tel.: 0888663016
 
Последно редактирано:
От: Търся човек за превод на ''статии-дамска мода'' ENG > BG. Дългосрочно!

Здравей!
Моята оферта: 1.30 за 100 думи но за по-голям обем от работа може да бъде коментиране. Мога да превеждам между 500 - 1500 думи средно на ден без проблем. * ако е спешно и повече *. Предлагам една проба БЕЗПЛАТНО * до 300 думи *
Защо да изберете мен : Имам образование в сферата на модата " Компютърен дизайн на дрехи и други текстилни изделия ". Аз съм сериозен,с много свободно време и желание за работа млад човек.
Лек ден и до скоро!
 
От: Търся човек за превод на ''статии-дамска мода'' ENG > BG. Дългосрочно!

Здравейте, все още ли търсите човек за статиите?
 
От: Търся човек за превод на ''статии-дамска мода'' ENG > BG. Дългосрочно!

Здравейте,
цената, която смятам за разумна за тази работа е около 2 - 2,50 лв за стандартна страница от около 1800 символа (приблизително около 250 думи). Възможен е коментар на цената. :)
 
От: Търся човек за превод на ''статии-дамска мода'' ENG > BG. Дългосрочно!

Здравейте!

Ако все още търсите преводач, моята оферта е 1.10 лв за 100 думи. Превеждам качествено и изключително грамотно, в което ще се убедите, ако се свържете с мен за пробен превод (до 300 думи).

Нова съм тук, но имам доста богат опит като фрийлансър и съм повече от отговорна и организирана.

Не мога да пиша ЛС, затова оставям имейл за връзка: mq_ts/at/abv.bg

Поздрави:)
 
Здравейте,
с радост бих опитала. Превеждала съм в други области - науки за земята. Засега приемам всякакво възнаграждение и натоварване, тъй като нямам друга работа.
0877 737 507 или quckoo at yahoo com q
 
От: Търся човек за превод на ''статии-дамска мода'' ENG > BG. Дългосрочно!

Аз също Ви написах лично съобщение.
Надявам се цента да ви удовлетвори.
Поздрави
 
От: Търся човек за превод на ''статии-дамска мода'' ENG > BG. Дългосрочно!

Здравейте,

Моята оферта е 4 лв/500 думи качествен превод. Имам дългогодишен опит с преводи от и на английски. Ако се интересувате, пишете ми на ЛС.

Благодаря!
 

Горе