Търся човек за пренаписване на статии

cross

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
41   0   0
Здравейте,
Тъй като поръчките ми стават много в последно време, започвам да си търся помощник за пренаписване на статии. Работата няма да е много, но постоянна!
Статиите ще се пренаписват. Ще бъдат на тематика " трогателни истории ". Тежки сътби, историите на хора, преживели много тежки неща и т.н.
Ще искам по 3-4 стати на ден, 5-6 дни в седмицата. Искам да бъдат с дължина от 200-300 думи всяка и с добра уникалност.

Моля, пишете ми на лс с цената на 100 думи, за която сте готови да се заемете с работата. Запазвам си правото да отговарям само на тези, с които желая да работя.


Поздрави!
 
От: Търся човек за пренаписване на статии

здравейте!Вие какво бихте предложили като заплащане за исканото от вас.След като самият вие се занимавате и търсите помощник бихте могли да оцените влагания труд за подобна поръчка.
 
От: Търся човек за пренаписване на статии

здравейте!Вие какво бихте предложили като заплащане за исканото от вас.След като самият вие се занимавате и търсите помощник бихте могли да оцените влагания труд за подобна поръчка.

Здравейте,
Статиите са лесни и не трябва да се мислят. Лично аз бих предложил в началото на 50ст./100 думи, а след това може да има и увеличение. И все пак - цените на моят труд надали съвпадат с тези на Вашия :)

Поздрави!
 
От: Търся човек за пренаписване на статии

Цената ми е Х стотинки на 100 думи, където Х е постигнатият процент уникалност на статията (т.е. при уникалност 80% цената е 80 стотинки на 100 думи, при уникалност 95% цената е 95 стотинки на 100 думи и т.н.), като уникалността си я проверявате Вие. Мога да се ангажирам до 15 активни дни на месец, като неактивните дни си ги определям аз седмица за седмица. Също така държа на широка свобода на действие, което ще означава, че Вие посочвате източниците, а аз си подбирам статиите за пренаписване.

Ако проявявате интерес: на лични бележки.

Поздрави.
 
От: Търся човек за пренаписване на статии

И все пак - цените на моят труд надали съвпадат с тези на Вашия :)

Едва ли ще съвпаднат, наистина. Все пак само първолак може да напише това:

Тежки сътби

Пълния член в цитираното първо изречение даже няма да го коментирам... :cry:
 
От: Търся човек за пренаписване на статии

И понеже моят труд едва ли съвпада с твоя, бих искала да попитам колко време на ден ти отнема написването на 3 - 4 такива статии на теб
 
От: Търся човек за пренаписване на статии

Неволна грешка е - като пиша, използвам инструменти за проверка на написаното.

Нека започна с отговори на въпросите:
Това занимание ми отнема различно време. Не знам с какво е свързан този въпрос с темата?
Държа статиите да са с над 65% уникалност. За това може да се плати не повече от 60ст./100 думи. Има няколко сайта, които са като "забранени източници" и ще Ви бъдат представени при започване.
 
От: Търся човек за пренаписване на статии

Здравейте,вашето предложение ме заинтригува,все още не мога да пиша на лс,може ли да ми дадете накакъв мейл,за да Ви пиша
 
От: Търся човек за пренаписване на статии

Здравейте,вашето предложение ме заинтригува,все още не мога да пиша на лс,може ли да ми дадете накакъв мейл,за да Ви пиша

Здравейте,
Можете да ми пишете на [email protected]!
Поздрави,
 
От: Търся човек за пренаписване на статии

ЪП!
Търся човек за пренаписването на 8 статии по 200 думи на същата тематика. Плащам 4 евро по ПейПал.
 
Последно редактирано:
От: Търся човек за пренаписване на статии

Здравейте и аз проявявам интерес. Ако все още търсите хора.
 
От: Търся човек за пренаписване на статии

Здравейте, аз също търся копирайтър за пренаписване на статии с финансова тематика и насоченост. Ако имате интерес, моля на ЛС
 

Горе