Търся човек за проверка на правопис и граматика

ivo1017

Active Member
Рейтинг - 100%
18   0   0
Търся човек за проверка на правопис и граматика на текстове на Български език.
Изяден пълен и/или непълен член, липсваща запетая, повтарящи се думи, тромави изречения. Където може да се оправи, ако има нужда. Пращайте цена на 100 думи на лично съобщение или скайп. Никът ми е същия в скайп. Плащане банков път или Пейпал.
 
От: Търся човек за проверка на правопис и граматика

Проявявам интерес! Кажете срок и цена. Благодаря Ви предварително! Лек и успешен ден!
 
От: Търся човек за проверка на правопис и граматика

Здравейте, писах Ви на скайп. Поздрави!
 
Получих доста съобщения на лично и на скайп. Понеже ще ми е трудно да избера, мисля на случаен принцип да бъдат 3-ма човека. За всеки по 1 проект. Цената ще е 1лв. на 100 думи - толкова е средната цена от получените оферти. Като обем са между 2000-3000 думи. След малко ще измисля как да стане и това. Ако още някои проявава интерес, да пише. До 22.00 часа ще постна тук хората, на които ще възложа задачите.
 
Re: От: Търся човек за проверка на правопис и граматика

Проявявам интерес :)

Добавям те и теб към списъка. Ще изчакам до 21.00 часа.

П.П. Отговорил съм на всички на лично и скайп, че темата е ъпдейтната.
 
Добавил съм всеки, който е писал тук, на лично и скайп. В 22.00 ще кажа на кого ще пратя 3-те текста за корекции.
 


darkenergy_, machinata и Shaw7y да ми драснат на лично или скайп, за да им пратя текстовете за проверка и да се разберем за останалите подробности.
 
От: Търся човек за проверка на правопис и граматика

Жребий ли бре? Ахахаха, оригинално! :D

Честито на победителите! :)
 
От: Търся човек за проверка на правопис и граматика

Жребий ли бре? Ахахаха, оригинално! :D

И аз това се чудя, как така жребий, след като за тази работа трябва да се наемат хора, които си разбират от задачката, но явно тук се търси евтинийката.
 
От: Търся човек за проверка на правопис и граматика

И аз това се чудя, как така жребий, след като за тази работа трябва да се наемат хора, които си разбират от задачката, но явно тук се търси евтинийката.

Е, не е така, в противен случай щеше да си избере трите най-евтини оферти, а не да тегли жребий.

Аз пък се чудя и дивя на предложената средна цена за коректорска дейност - левче на 100 думи. Колкото e средната цена за писане на статии? Вие сериозно ли? :shock:
 
От: Търся човек за проверка на правопис и граматика

Е, не е така, в противен случай щеше да си избере трите най-евтини оферти, а не да тегли жребий.

Аз пък се чудя и дивя на предложената средна цена за коректорска дейност - левче на 100 думи. Колкото e средната цена за писане на статии? Вие сериозно ли? :shock:

Е, не знам това, автора на темата си знае, но за такава отговорна работа не бих правил жребий, а бих търсил качество. А пък относно цената - за мен не само, че не е висока, но е и нормална, за да не кажа, и че е ниска. Недей забравя, че ivo1017 търси едновременно коректор и редактор и може би е наел някой, който да съвместява и двете дейности. А това са две различни неща, и обикновено тези услуги са скъпи: ако хората които коригират и редактират не си свършат работата, автора на текста става за смях и няма да може да продаде нищо!
 
От: Търся човек за проверка на правопис и граматика

Цената е нереално висока. Таванът за тукашните реалности е 50-60 ст. на 100 думи. Не може цената за коригиране/редактиране на текст да гони цената за написване на авторски текст, в която по подразбиране се включва и коригирането/редактирането на текста. Само за справка: агенциите таксуват от 0,50 до 2,00 лв. на машинописна страница (1800 символа, ~ 250 думи).
 
От: Търся човек за проверка на правопис и граматика

Ниска е цената за написване на авторски текст.

Иначе средната цена за коригиране на текст е 0,80-1 лв./стандартна машинописна страница (1800 знака с интервалите), за редактиране - 1,50-2 лв./стр., а когато един човек прави едновременно корекция и редакция - 2,50 лв.

Всеки текст има нужда от корекция и редакция, редактират се и преводите - поне така е на теория.
 

Горе