Търся човек за работа (целогодишно)

V.Andreev

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
61   0   0
Обявата не е валидна

Благодаря на всеки за интереса!
 
Последно редактирано:
От: Търся човек за работа (целогодишно)

Здравейте, интересувам се от предложението Ви. Не съм се занимавала точно с това, което е описано, но съм убедена, че мога да се справя. Разполагам с повече от достатъчно свободно време и огромно желание за работа от дома. Около една година съм писала статии за сайт. Нова съм и системата не допуска да пращам лични съобщения, затова пиша тук. При интерес мога да Ви изпратя сиви.
 
От: Търся човек за работа (целогодишно)

Здрaвей,
Интересувaм се от предложението. Сигурен съм че ще се спрaвя със зaдaчaтa, отговорен съм и имaм достaтъчно свободно време

зa допълнителнa рaботa
 
От: Търся човек за работа (целогодишно)

аз съм заинтересована :)
 
От: Търся човек за работа (целогодишно)

Занимавала съм се с такава работа и мога да се справя със задачата. Ако не сте си намерили човек може да се свържете с мен. Поздрави!
 
От: Търся човек за работа (целогодишно)

Това е единственото което мога да правя, 4 години data entry
 
От: Търся човек за работа (целогодишно)

Мотивиран и постоянен, с опит в data entry.Казваш какво трябва да се направи днес, започвам от утре.
 
От: Търся човек за работа (целогодишно)

може ли на лично по точно.имам интерес
 
От: Търся човек за работа (целогодишно)

Здравейте, може ли да ми пишете на лично, интересувам се от работата! Благодаря.
 
От: Търся човек за работа (целогодишно)

Ако може да се включа и аз. Няма да обещавам неща които после да се чудя как да се оправдавам ако не ги изпълня. Важното за мен е че минимумът е нещо нормално за справяне всеки ден. Само ще помоля да ми пишете на ЛС подробности (срокове, плащане, и друго каквото сметнете за важно)!
 
От: Търся човек за работа (целогодишно)

V.Andreev ако още не си намерил човек може да ми драснеш и на мен имам интерес към обявата, само ме интересува колко са полетата :)
 
От: Търся човек за работа (целогодишно)

Здравейте,интересувам се от работата,какво е естеството на артикулите който се въвеждат?Колко са полетата за попълване?Ще помоля само, ако не сте намерили човек да ми пишете на лични за подробности.
 
От: Търся човек за работа (целогодишно)

Занимавам се с frontend и data entry вече 2 години. Мисля, че съм точният човек за Вас, защото:
1. Работя страшно бързо!
2. Работя страшно ефективно!
3. Нямам никакъв проблем с времето (имам ужасно много свободно такова)
4. Мога да започна веднага

Отделно се занимавам с изработка на сайтове, така че системи, Upload-и и т.н. не са ми никак чужди! :)
 
От: Търся човек за работа (целогодишно)

Здравейте
Бих искала и аз да кандидатствам за тази работа - работя бързо,точно и ефективно.
Благодаря предварително
skype:evelina.mihova65
 
От: Търся човек за работа (целогодишно)

Здравейте, ако все още не сте си намерили човек, мисля, че и аз мога да се справя с тази работа. Работила съм подобна работа в рекламна агенция, т.е. нямам проблеми и с обработката на снимките. Ако се качват текстови файлове също няма проблеми.
 
Re: От: Търся човек за работа (целогодишно)

писах ти ЛС с една идея.
 

Горе