Търся човек за развиване на форум

Iliev

New Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Здравейте,

мой приятел иска да развие форум с туристическа насоченост. Той е нов и няма популярност. Трябват ми няколко човека, които да създават теми да отговарят на други и така да се създаде изкуствено комюнити.

Според мен са ми необходими около 50 - 100 теми с всяка тема с до 10 поста.
Тоест един човек да прекара около 10 - 15 дни, в които да пише активно и да отговаря активно.

Не съм го правил до сега... това ми хрумна днес и ако има желаещи нека ми пишат на лични.

Готов съм да платя по 2 лв. на тема и 0.50 ст. на пост.
Няма да бъдат допускани теми, които нямат отношение с насочеността на форума (туризъм), както и такива които се повтарят по значение.

Ако имате други идеи как да се развие този форум ще съм ви много благодарен!
 
От: Търся човек за развиване на форум

Имам интерес към обявата. Писала съм за няколко сайта, така че имам опит. Ако имате интерес, пишете ми ЛС.
 
От: Търся човек за развиване на форум

Имате ЛС :)
 
От: Търся човек за развиване на форум

Имам интерес към обявата , ако още търсите хора , свържете се с мен на ЛС : )
 
От: Търся човек за развиване на форум

А защо е толкова голяма разликата в цената на тема и на пост?
1 тема = 2лв.
200 поста = 1лв.

ако е грешка, моля поправете го
 
От: Търся човек за развиване на форум

А защо е толкова голяма разликата в цената на тема и на пост?
1 тема = 2лв.
200 поста = 1лв.

ако е грешка, моля поправете го

1 тема = 2лв.
200 поста = 100 лв.
 
От: Търся човек за развиване на форум

1 тема = 2лв.
200 поста = 100 лв.

Предполагаш, мислиш, надяваш се или си бягал по математика /и/или български език/ по някое време?

...Готов съм да платя по 2 лв. на тема и 0.50 ст. на пост...
 
От: Търся човек за развиване на форум

Iliev - писал си 0.50 стотинки на пост, което се равнява на половин стотинка. То е ясно че си имал предвид 50ст, коригирай си го най-добре за да няма объркване. Пише се или 50 стотинки или 0.50 лева.
 
От: Търся човек за развиване на форум

Баааати интереса... Аз като пуснах такава обява, хем казах кажете вие цена, хем казах кажете вие срок и кво? 4-5 човека на кръст писаха за няколко седмици. Както и да е де, намерил съм си човек... май.
 
От: Търся човек за развиване на форум

Ми ако колегата е намерил или човек или пък се е отказал да ползвам темата да обяви, че и аз търся човек за същата дейсност. Ще влизам в контакт с потенциалните желаещи обаче след като автора на темата обяви, че е приключена за него.
 

Горе