Търся човек за редакция на сайт

motbg

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Изисквания:
- Добри познания относно визуалното представяне на информацията (подреждане на текст спрямо картинки, абзаци, инденти, големина на шрифт, удебеляване и т.н.)
- Умение за работа с html едитор
- Познания по HTML

Обема работа е доста тъй като предния човек който поддържаше сайта, се беше подиграл с работата си. Например таблици които са изпращани са слагани в .doc с линк към него вместо да се впишат във вътрешни страници.
Написано е подробно кое как да се направи в текстов файл - просто се ръководите по него и поправяте нещата.


Не се изисква гениална дизайнерска/програмистка мисъл, общо взето работата е като оформяне на пост във форум, така че бих искал цена за работа на час и спрямо нея, ще се свържа с избраните за финална оферта за цялата работа като дам заданието. CMS Системата е "dot net nuke".

С предимство са хората които са работили с тази система. Моля, пишете на ЛС само дали имате опит с тази система и каква е цената на час работа. Имайте впредвид че работата е поне 5-6 часа - така че не се изхвърляйте с космически цени близки до дизай студия, защото дори няма да получите отговор.

P.S. Не става въпрос за сайта mot.bg

Без комплексарски хейтове по темата от "професионалисти" freelancer-и.
 
От: Търся човек за редакция на сайт

Здравейте,

С коя програма се разработва сайтът?

Поздрави.

ПС: Извинете, че пиша коментар, но съм нова и не ми дава да изпращам ЛС!
 
От: Търся човек за редакция на сайт

CMS система е, не се разработва ръчно а е нещо като phpnuke/joomla - има си редактор вграден в администраторския панел.
 
От: Търся човек за редакция на сайт

Не трябва да се пише код, нали?
 
От: Търся човек за редакция на сайт

Не. Поне за 95% от нещата които трябва да се свършат.
 
От: Търся човек за редакция на сайт

Ще съм искренна - работила съм с подобна програма /WordPress по-точно/, но преди 2-3 години. Ако се съгласите, ще се опитам да Ви помогна.
 

Горе