Търся човек за събиране на контакти

Ella

New Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте, колеги :) Как сте? Имам нужда от хора, които да ми помогнат да намерим и съберем сайтовете и контактите на фирми в дадена ниша в цяла Европа. Има ли специалисти в това? В най-опростения вариант ще ми трябва само екселски файл със сайтовете. Ако мислите, че можете да се справите, моля ви, драснете ЛС да се разберем нещо :)) Благодаря ви и хубав ден!
 
От: Търся човек за събиране на контакти

Кажи на ЛС за каква ниша става въпрос и какъв е срока за събирането.
 
От: Търся човек за събиране на контакти

Здравей,става въпрос за дистрибуция на заместител на захар, следователно ми трябват фирми, които използват захар по един или друг начин- сладкарски цехове, фабрики, магазинчета, компании занимаващи се с хранителни добавки и т.н Информацията трябва да се предостави под формата на екселски документ, който е разделен по държави. Трябват ми само уебсайтовете и и-мейлите. Цената, която мога да предложа е 2лв/100 контакта. Поздрави
 
От: Търся човек за събиране на контакти

2лв за 100 контактс или 200лв за 100 контакта, извинявам се ама не съм сигурна, че разбрах правилно?
 
От: Търся човек за събиране на контакти

Здравей,става въпрос за дистрибуция на заместител на захар, следователно ми трябват фирми, които използват захар по един или друг начин- сладкарски цехове, фабрики, магазинчета, компании занимаващи се с хранителни добавки и т.н Информацията трябва да се предостави под формата на екселски документ, който е разделен по държави. Трябват ми само уебсайтовете и и-мейлите. Цената, която мога да предложа е 2лв/100 контакта. Поздрави

Така както е написано е 2 лв за 100 контакта. Поне аз така го тълкувам. Мога да съдействам 0.50 за 5 контакта.
 
От: Търся човек за събиране на контакти

Ако никой не ти гарантира за актуалност на данните :) разхода ти е в графа "Загуба".
 
От: Търся човек за събиране на контакти

Цяла Европа не е като цяла Америка, много езици са. Реално едва ли някой познава и 50% от говоримите езици в Европа. Дори и ръчно да се събират - пак няма да стане (дори и с 3-4 човека в екип). Принципно (но само принципно) би могло да се направи един бот който да събере такава информация но вероятно това ще е макс. 60-70% от съществуващата, като от нея поне 20-30% няма да е тази която е необходима. И все пак, както каза, това е ниша а има значение каква е нишата. Ако е по-тясна - то и резултатите ще са по-конкретни и точни. Аз лично сега нямам времето да се занимавам с това, но ако желаеш и не ти е спешно ми изпрати едно ЛС с повече информация.
 
От: Търся човек за събиране на контакти

Търся емйл контакти на фирми от строителният бранш в Европейският съюз. Моля някой ако предлага такава база данни да ми пише на ЛС или на мейл [email protected]
 
От: Търся човек за събиране на контакти

Пак аз :)

Моля предложете вие цени, до сега не съм се занимавала с това и си нямам и идея как вървят цените - такъв бюджет ми определиха - това ви казвам, но дори и аз си давам сметка, че работата макар и лесна е времеемка. Трябват ми хора, които се оправят добре с търсачката и за предпочитане говорят даден език. :) Може и тук, може и на ЛС. Плащането е през Пей Пал или по банков път. Ако някой предпочита - и и-пей става.
 

Горе