Търся: Търся човек, който да ми напише статии

dinev

Member
Рейтинг - 100%
6   0   0
Здравейте! Търся човек, който да ми напише около 30-40 статии(BG). Тематиката е:почивка ,екскурзии,хотели,море . Статиите трябва да са около 300 думи и да бъдат с около 90% уникалност. Всеки който има желание и цената е около 2,5 - 3 лв за 300 думи, нека да се свърже с мен. Давам 1 статии за проба и ако всичко е окей - задавам и останалите. Срок 2 седмици.
 
Имате ЛС!
 
Здравейте, интересувам се от вашето предложение. Имам опит като копирайтър, гарантирам над 90 процента уникалност. Пътуването ми е страст, затова смятам, че мога да се справя перфектно!
 
Здравейте! Търся човек, който да ми напише около 30-40 статии(BG). Тематиката е:почивка ,екскурзии,хотели,море . Статиите трябва да са около 300 думи и да бъдат с около 90% уникалност. Всеки който има желание и цената е около 2,5 - 3 лв за 300 думи, нека да се свърже с мен. Давам 1 статии за проба и ако всичко е окей - задавам и останалите. Срок 2 седмици.
Здравейте! Заинтересува ме вашето предложение и бих искала да пробвам. Живея на един от най-живописните острови на Испания, а и пътувам много из Европа. Относно писането - имам завършено филологическо образование и журналистика. Можем ли да опитаме?
 
Здравейте. Интересувам се от предложението, ако все още търсите хора. Мога да се справя със задачата.
 
Здравейте, с радост бих се включила във вашия проект. Завършила съм българска филология и имам опит в писането за различни онлайн списания. Работила съм и като репортер във вестник, писала съм на всякакви тематики. Прилежно спазвам условия и срокове. :)
 
Здравейте! Търся човек, който да ми напише около 30-40 статии(BG). Тематиката е:почивка ,екскурзии,хотели,море . Статиите трябва да са около 300 думи и да бъдат с около 90% уникалност. Всеки който има желание и цената е около 2,5 - 3 лв за 300 думи, нека да се свърже с мен. Давам 1 статии за проба и ако всичко е окей - задавам и останалите. Срок 2 седмици.

Здрасти,
изпратих ви ЛС :)
 
Здравейте! Търся човек, който да ми напише около 30-40 статии(BG). Тематиката е:почивка ,екскурзии,хотели,море . Статиите трябва да са около 300 думи и да бъдат с около 90% уникалност. Всеки който има желание и цената е около 2,5 - 3 лв за 300 думи, нека да се свърже с мен. Давам 1 статии за проба и ако всичко е окей - задавам и останалите. Срок 2 седмици.
Здравейте,проявявам интерес към предложението ви.Благодаря предварително!
 

Горе