Търся човек, който да ми провери книгата за правописни и пунктуационни грешки

lavish

Active Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте, търся човек, който да провери книга 100 страници за правописни и пунктуационни грешки срещу заплащане. Трябва ми да е готова до края на месеца.

Ако има заинтересувани, моля пишете в скайп: the_fan_kn .
 
От: Търся човек, който да ми провери книгата за правописни и пунктуационни грешки

Аз се интересувам. Пишете на лично.
 
От: Търся човек, който да ми провери книгата за правописни и пунктуационни грешки

Пиши на ЛС с подробности
 
От: Търся човек, който да ми провери книгата за правописни и пунктуационни грешки

Благодаря на всички за отзива, намерих човек.
 
От: Търся човек, който да ми провери книгата за правописни и пунктуационни грешки

Visual - стана ми интересно, кой е този способния коректор на книги? Обикновено писането на текст, статии няма нищо общо с работата на коректор на книги, те просто ще искат да ти вземат парите, но дали ще свършат работата качествено?
 
От: Търся човек, който да ми провери книгата за правописни и пунктуационни грешки

Visual - стана ми интересно, кой е този способния коректор на книги? Обикновено писането на текст, статии няма нищо общо с работата на коректор на книги, те просто ще искат да ти вземат парите, но дали ще свършат работата качествено?

Някой ще го оправи със спелчекера за 20 лв. например :)
 
От: Търся човек, който да ми провери книгата за правописни и пунктуационни грешки

Някой ще го оправи със спелчекера за 20 лв. например :)

Да де, това ми е ясно, но е ясно, че така не стават нещата, такъв човек направо боя си заслужава! Но пък от друга страна щом автора на книгата не желае да получи професионални услуги - заслужава си и такава нискокачествена работа.
 
От: Търся човек, който да ми провери книгата за правописни и пунктуационни грешки

Щом си е намерил, нека му даде на него.
 

Горе