Търся човек който разбира от Jquery,Ajax,Javascript

Scanolions

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Търсим някой който разбира от тези за екип като пуснем проекта ще получи % от печалбата сайта е за запознанства не пишете коментари от типа проекта няма да се развие и няма да има печалба това вече е късмет има хора който развиват сайт с грозен дизайн по функционалност аз мисля,че проекта ще изкара някой лев в екипа сме 3-ма човека
 
От: Търся човек който разбира от Jquery,Ajax,Javascript

Май пускаш втора такава тема (тогава май беше за PHP програмист). Не знам на колко години си, но сметките и храната в магазина с вероятни бъдещи печалби не се плащат. Ако си търсите инвеститори, то това е съвсем друга тема и ще трябва да си създадете подробен бизнес план. Сайтовете за запознанства един по един залязват най-вече заради facebook, а има и други в бранша, които са отдавна в мрежата и се опитват да оцелеят. Не мисля, че има място за такъв сайт на българския пазар.

П.П.:
Некоректно е да караш хората да не пишат очевидното. Форумните теми са за това - културно и свободно да коментираме подобни предложения.

П.П.П.:
Оправи си правописа или поне научи къде се слагат точки и главни букви.
 
От: От: Търся човек който разбира от Jquery,Ajax,Javascript

Май пускаш втора такава тема (тогава май беше за PHP програмист). Не знам на колко години си, но сметките и храната в магазина с вероятни бъдещи печалби не се плащат. Ако си търсите инвеститори, то това е съвсем друга тема и ще трябва да си създадете подробен бизнес план. Сайтовете за запознанства един по един залязват най-вече заради facebook, а има и други в бранша, които са отдавна в мрежата и се опитват да оцелеят. Не мисля, че има място за такъв сайт на българския пазар.
Не беше за php програмист беше за спонсор,а сайтовете за запознанства вярно,че 1 по 1 залязват,но това мисля че зависи какви функции има в сайта,ако се направи 1 сайт с функции които ги няма във фейсбук и другите сайтове за запознанства може да оцелее,но това и от една страна е късмет
 

Горе