Търся човек с отличен английски за анализ на няколко текста

Izvunzemen

Active Member
Рейтинг - 100%
11   0   0
Здравейте, трябва ми човек с много ВИСОКО ниво владеене на английски език, който да ми помогне със анализа на няколко текста.

Става въпрос за около 20-на статии по максимум 500 думи всяка, писани от различни хора. Не искам статиите да бъдат редактирани, а да се анализира с по няколко изречения всеки един текст, интересува ме най-вече граматическата коректност на текстовете, преценка дали английският на автора е нейтив, дали е структуриран добре и написан интересно.

Този анализ ще ми е нужен за да отсея хората, с които мога да работя в бъдеще. За това се надявам да ми пишат само хора, които преди всичко са сигурни в собствените си знания по владеене на езика, нуждая се от истински професионалист, за което и предложената сума за работата ще бъде на ниво.

Текстовете не са на специализирани тематики.
 
От: Търся човек с отличен английски за анализ на няколко текста

Ако текстовете не са писани от хора от форума - мога да ти препоръчам една девойка с уникален анкглийски от тук.
П.П. Не си писал английския британски или Хамерикански го искаш?:wink:
 
От: От: Търся човек с отличен английски за анализ на няколко текста

Ако текстовете не са писани от хора от форума - мога да ти препоръчам една девойка с уникален анкглийски от тук.
П.П. Не си писал английския британски или Хамерикански го искаш?:wink:
Сподели коя е колежката:)
 
От: Търся човек с отличен английски за анализ на няколко текста

Америкън 8) не са на хора от фурма, сподели и на мен, ако е тайна може и на ЛС.
 
От: Търся човек с отличен английски за анализ на няколко текста

Ами мислех да пращам ЛС-та, но ме домързя -http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=53443&highlight=svetla+vasileva
ЗА британски е чудна, мисля, че и за Хамерикански ще стане работата, там и аз мога да помогна:wink: Ама взимам дебело8)
 
От: Търся човек с отличен английски за анализ на няколко текста

Всъщност тя е човек с който работя и е наистина на страхотно ниво, препоръчвам! Сега ще и пиша, писах и на теб, очаквам и други оферти. Всъщност освен нивото на английски идва и моментът на оценка на стила, което си е индивидуално, за това съм ОК няколко души да проверят едни и същи статии. Гледните точки са от значение.
 
От: Търся човек с отличен английски за анализ на няколко текста

Българин с перфектен английски не съм срещал. Защо не намериш американец да погледне текстовете?
 
От: Търся човек с отличен английски за анализ на няколко текста

Какъв ти е бюджета?
 
От: Търся човек с отличен английски за анализ на няколко текста

Червенром- писах ти.
 
От: Търся човек с отличен английски за анализ на няколко текста

Прати една статия на лс и ще дам на мой пруфрийдър да я види.
 
От: Търся човек с отличен английски за анализ на няколко текста

Червенром- писах ти.
Отзад напред го чети :lol::wink:
 
От: Търся човек с отличен английски за анализ на няколко текста

Здравей, писах и на теб. Много ви благодаря за помощта. :)
 

Горе