Търся шивачи - ишлеме

traiki

Well-Known Member
Ще се шият панталони; якета; елеци; спортни комплекти и всичко останало, което "върви" и стане "тренди".

До този момент работех с един човек, който обаче, реши да затвори своя "цех". Така, че търся сериозни хора, с които да работим дългосрочно и да си бъдем взаимно полезни.
Най-добрата цена - качество печели!

Чакам оферти на лично съобщение ! Общо взето става дума за количество от рода на 100 до 500+ бройки месечно, в зависимост от нивото на продажбите; интереса към продуктите и т.н. Става дума за София, но не е проблем да се работи и с хора от други градове.

Всякаква информация ще ми бъде полезна, дори да не шиете или да имате цех, а сте се възползвали от услугите на шивашки ателиета.
 
Имам познати които имат цехове.. повече от 5+ така че все някой ще върши работата.. дай ми повече подробности на ЛС.. какво ще се шие по колко бройки .. Те ли ще осигоряват плат ципове и т.н. всичките са в бизнеса поне от 20 години.. Просто ми дай това което ще се прави ако има и някви снимки нещо..

Ние сме от Хасково и хасковския край.. но няма проблем да я свършим тази работа.. За конкретни цени ще ми трябва повече инфо..
 

Горе