Търся: Търся 40-60 лв съфинансиране....

kpetrov

Well-Known Member
Рейтинг - 66.7%
2   1   0
Тъй,тъй,тъй.. много няма да се обяснявам, паричният ми проблем в момента е сметките които ми се задават през Август... ИВН и Виваком искам да ги пречукам просто... и не мога да отделя повече от няколко десетки лева странично...

Мн. мн. не очаквам някой да откликне но все пак да пробвам.

Отделих малко време да ровя домейни, случайно или не ми хрумна един, който се оказа, свободен, обаче съвсем не от евтините разширения. разширението е на една от мега световните държави.
Името е нещо много кратко, което обаче заедно с разширените се получава нещо, което те много си тачат и съм почти сигурен, че тоя домейн може да се продаде за повече от цената на регистрацията, дори може би за много повече.
 
.Утре ще го регна !!!
 
Последно редактирано:
Уффф, домейна е бомба, и ще стане направо ъъъъъъъъъ, ако някой го регне :(

Кажете ми поне някой енглоезичен доказан сайт за инверститори?

Иначе ги разбирам, хората на никой не му се дават пари, обаче тези които са добре подигурени и не им се рискуват 50 лева тях аз поне не мога да ги разбера.
 
Уффф, домейна е бомба, и ще стане направо ъъъъъъъъъ, ако някой го регне :(

Кажете ми поне някой енглоезичен доказан сайт за инверститори?

Иначе ги разбирам, хората на никой не му се дават пари, обаче тези които са добре подигурени и не им се рискуват 50 лева тях аз поне не мога да ги разбера.

Още преди 2 седмици ти казах да седнеш и да напишеш 20-30 статии които да продадеш, досега щеше да си събрал сумата и да си задвижил проекта. За времето за което пишеш в тези теми щеше да напишеш нещо смислено от което да изкараш пари, като се има предвид че статия от 500 думи върви към 7-10 лева.
 
Още преди 2 седмици ти казах да седнеш и да напишеш 20-30 статии които да продадеш, досега щеше да си събрал сумата и да си задвижил проекта. За времето за което пишеш в тези теми щеше да напишеш нещо смислено от което да изкараш пари, като се има предвид че статия от 500 думи върви към 7-10 лева.
Абе аз разполагам с парите в момента, ама при положение, че не съм се занимавал с регване на домейни с цел продажба, се чудя дали да дам повече от 70 лв.

Ако ги дам другия месец ми спират вивакома.... Домейна е бомба, никой ако не иска да рискува едно макс 50 лв, ами добре... няма какво да направя в момента...

От приятелите ми никой не се занимава с такива неща, от друга страна изобщо не съм от доверчивите... Като знам какви истории се случват и че уж наглед най близкият ти приятел може да те прецака...

Какви статии да пиша... опитвам си да си оправя кашите в тубата :) Нямам никакво време за статии...

Въпреки, че домейна е наистина уникален и направо не знам как все още не е зает.
 
не знам за тубата, питай колегите които се занимават с монетизиране там аджеба колко пари ще изкараш от тези 10 000 гледания та да сметнеш дали си струва при положение че не ги правиш за ден, а за 5-6 години доколкото разбрах
 
не знам за тубата, питай колегите които се занимават с монетизиране там аджеба колко пари ще изкараш от тези 10 000 гледания та да сметнеш дали си струва при положение че не ги правиш за ден, а за 5-6 години доколкото разбрах
Аз знам колко дават... дават 0.25 цента за 1 гледане.

Проблема ми е, че тия неща не са качвани с комерсиална цел, но пък така се е случило че общо имат към 300к гледания, точно тоя с 200к обаче е много стар...
За момента най-переспективният ми е един клип който за последния месец е имал 20к гледания.

И не знам защо на мен не ми дава някой опции, който са от турориали на официалният ютуп хелп канал.

Засега най-важното което съм успял да направя е да дам ownership на всичко към главният ми акаунт.

На един от акаунтите ми оба4е не ми дава опията за смяна на притежятеля.

Освен това аз не съм наясно ако имам вече даден оунер на един акаунт, всичко свързано с него как ще се пробва да се монетизира, дали трябва да всеки канал по отделно... да се прави заявка...

Много кофти е направено според мен, просто след като можеш да докажеш, че си собственик на колкото и да е канала или акаунта, да можеше просто да си събереш всичко на 1 място...
 
Тука няма стане. Ще търся някъде в международният интернет.
Ценя идеите повече от парите и такива от сорта на "кажи ми домейна и ще го дам на колегата да го оцени" не на мен, ако ще и да е уел кноун мембър.

Все тая домейна не го казвам...

Аз предлагам, срещу риска да загубите 50 лева да спечелите хиляди, че даже и предложиш да ги обезпеча с нещо материално, което струва 2 пъти повече от 50 лв...

Това българина - такъв друг няма.
 
25 цента за 1 или за 1000 гледания
 
25 цента за 1 или за 1000 гледания
не 25 цента, 0.25 цента за 1....

И не е вярно, че не дават пари само за гледания, дават само, че може би за вече състояли се гледания не дават.
 
Тука няма стане. Ще търся някъде в международният интернет.
Ценя идеите повече от парите и такива от сорта на "кажи ми домейна и ще го дам на колегата да го оцени" не на мен, ако ще и да е уел кноун мембър.

Все тая домейна не го казвам...
Приятел,
Държа на времето и на професионалното отношение най-много от всичко. Трябва ли да поствам твоето писмо да ти се смеят хората?
Ти каквото искаш прави, никой нормален не би купил котка в чувал. Ти как гарантираш, че това струва нещо и няма да ме разхождаш до Еконта да си правя дома склад за глупости, вместо да изляза на вечеря с приятелката си?

С това отношение за никъде, с 0 трейд и 450 мнения и човек трябва да се доверява, да инвестира време и пари, а в замяна да получава отношение като от стюардеса в BG Air.
 
Да допуснем че ти дам 40-60 лв. Какво ще спечеля после?

И ако не можеш да го продадеш ще ми върнеш ли парите и как ще мирго гарантираш това?

Баз да кажеш домейна никой няма да ти даде и 1 стотинка защото домейна според теб да е fiakjfifiejfjjfwknfng.com и да е с веллик потенциал, но едва ли това е така.
 
Да допуснем че ти дам 40-60 лв. Какво ще спечеля после?

И ако не можеш да го продадеш ще ми върнеш ли парите и как ще мирго гарантираш това?

Баз да кажеш домейна никой няма да ти даде и 1 стотинка защото домейна според теб да е fiakjfifiejfjjfwknfng.com и да е с веллик потенциал, но едва ли това е така.
Ами ти ако си добре финансово обезпечен и да загубиш 50 лева в случай, че те преметна?

Как мога да ти го гарантирам, че ще си получиш обратно парите много лесно - пращам ти по еконт стока, която струва повече от 5о лв...

Как, ще каже домейна, че като го кажа, нали ще отидете да го регнете, лол...

+ ако до 2 дни не се появи някой тук или другаде, го регвам ако дотогава все още е свободен, ако не е здраве да е.
 
дотук в тази тема си изписал едни 700-800 думи които ако беше вкарал във статия щеше да вземеш 15 лева, като сметнеш и другите подобни теми досега да си регнал домейна и да печелиш ама ти е по лесно да искаш някой да ти даде сумата
 
Ами ти ако си добре финансово обезпечен и да загубиш 50 лева в случай, че те преметна?

Как мога да ти го гарантирам, че ще си получиш обратно парите много лесно - пращам ти по еконт стока, която струва повече от 5о лв...

Как, ще каже домейна, че като го кажа, нали ще отидете да го регнете, лол...
С други думи:
Ти си "финансово обезпечен човек", който е заработил тези 50 лева, също както и другият, който нарича себе си финансово необецпечен. Твоите пари стойност нямат, но неговите са изключително ценни. Освен това, той праща стока по Еконт, която ти трябва да отделиш време и да приемеш, след което да държиш някъде си и да очакваш "финансово необезпечения" да благоволи да се обади "Продадох домейна"...в добрия случай. В лошия - той наистина е открил домейн за 100,000USD и му дреме за стоката за повече от 50лв. С още по-прости думи: Ние не сме чували за Запис на заповед и като в зародиша на цивилизацията правим размяна на овце и крави.

Шегата да я оставим, тръгнали сме да правим бизнес и имаме великолепни познания по оценяване на домейни с 0лв в джоба. Защото тези, които могат да оценят домейни винаги са заплашени да им спрат телефона...
 
Абе аз разполагам с парите в момента, ама при положение, че не съм се занимавал с регване на домейни с цел продажба, се чудя дали да дам повече от 70 лв.

Ако ги дам другия месец ми спират вивакома.... Домейна е бомба, никой ако не иска да рискува едно макс 50 лв, ами добре... няма какво да направя в момента...

От приятелите ми никой не се занимава с такива неща, от друга страна изобщо не съм от доверчивите... Като знам какви истории се случват и че уж наглед най близкият ти приятел може да те прецака...

Какви статии да пиша... опитвам си да си оправя кашите в тубата :) Нямам никакво време за статии...

Въпреки, че домейна е наистина уникален и направо не знам как все още не е зает.
What the fuq bro?! И очакваш някой тук да ти се довери?
 
С други думи:
Ти си "финансово обезпечен човек", който е заработил тези 50 лева, също както и другият, който нарича себе си финансово необецпечен. Твоите пари стойност нямат, но неговите са изключително ценни. Освен това, той праща стока по Еконт, която ти трябва да отделиш време и да приемеш, след което да държиш някъде си и да очакваш "финансово необезпечения" да благоволи да се обади "Продадох домейна"...в добрия случай. В лошия - той наистина е открил домейн за 100,000USD и му дреме за стоката за повече от 50лв. С още по-прости думи: Ние не сме чували за Запис на заповед и като в зародиша на цивилизацията правим размяна на овце и крави.

Шегата да я оставим, тръгнали сме да правим бизнес и имаме великолепни познания по оценяване на домейни с 0лв в джоба. Защото тези, които могат да оценят домейни винаги са заплашени да им спрат телефона...
Майната му на телефона, и на интернета и на стационарния и на телевизията. Аз си ги имам локално дублирани от местен доставчик най важните за нас поне - нет и телевизия, ще си имам.
Да ме спрат, като ми е възможно ще им платя, вече съм се оттървал от телевизиата им, скоро ще се оттрърва и от нета им, накрая и от телефоните.

Мисля, че няма какво да говорим повече. Поставих си предложението, не беше прието. въпроса е приключен :)
 
На който му трябват бързи пари-има си фирми за бързи кредити+заложни къщи.
Лихвите били високи,условията били еди си какви...не ме интересува.
Щом тоя домейн е толкова МЕГА печеливш ще рискуваш.
 
На който му трябват бързи пари-има си фирми за бързи кредити+заложни къщи.
Лихвите били високи,условията били еди си какви...не ме интересува.
Щом тоя домейн е толкова МЕГА печеливш ще рискуваш.
Мда, ще рискувам.

Абе аз срещо 50 лева бях готов да дам ей тва, което покрива сумата 2 пъти..
:)
https://www.olx.bg/ad/adidas-performance-messi-16-4-built-to-win-ID6Okg1.html

Все тая.
 

Горе