Търся AdWords ваучер за нов акаунт

danko6

Well-Known Member
Рейтинг - 95.5%
21   1   0
Купувам Adwords ваучери от тези които бяха зареждаш 30лв получаваш 90 или някакъв такъв тип алтернатива.
Задължително който ми предлага ваучери да ми пише колко ваучера могат да се ползват към една карта и един сайт.
:wink:
 
От: Търся AdWords ваучер за нов акаунт

Купувам Adwords ваучери от тези които бяха зареждаш 30лв получаваш 90 или някакъв такъв тип алтернатива.
Задължително който ми предлага ваучери да ми пише колко ваучера могат да се ползват към една карта и един сайт.
:wink:

Само ще ти кажа че при Нтото използване и сайта "заминава" ;)

Тогава ще видиш къде зимуват раците. Ако преиграваш може да баннат и персоната ти.

Но ти не се безпокой... там бана е доживот!

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

Сега сериозно - не се опитвай да ги играеш защото ще те изиграят.
 
От: Търся AdWords ваучер за нов акаунт

Предлагам промоционален код за реклама в Google Adwords. Този код ще добави 146,69лв. към вашият профил за реклами.
Източника е 100% гарантиран, както и предлагам 100% гаранция за връщане на парите, ако не работи.
Кода важи за новорегистрирани потребители на Adwords. Ако вече сте използвали услугата просто е необходимо да регистрирате нов профил. Може да използвате една и съща кредитна карта за неограничен брой профили. Условията на Гугъл за този код са да изразходите 48.90лв. (25Евро) в профила. След това ви добавят още 75Евро (146,69). Повече инструкции ще получите заедно с кода, за да може успешно да го активирате.

100% Проверен и гарантиран!

Цена: 10лв.

Виж файлът 13376
 

Горе