Търся Facebook страници за публикуване на статии

Powweb

Member
Рейтинг - 100%
9   0   0
Здравейте търся Facebook страници за публикуване на статии от няколко мои сайта.
Изпращайте предложенията на лично или ме добавете в Скайп.
 
От: Търся Facebook страници за публикуване на статии

Искам да предупредя колегите от форума !!! Автора на темата се бе свързал с мен в скайп преди дни и ми предостави сайт с лайк джагинг бутони. Внимавайте
 
От: Търся Facebook страници за публикуване на статии

Искам да предупредя колегите от форума !!! Автора на темата се бе свързал с мен в скайп преди дни и ми предостави сайт с лайк джагинг бутони. Внимавайте

Той ме предупреди на лично съобщение. :)
 
От: Търся Facebook страници за публикуване на статии

Искам да предупредя колегите от форума !!! Автора на темата се бе свързал с мен в скайп преди дни и ми предостави сайт с лайк джагинг бутони. Внимавайте

Да предпочитах да го съобщя на лично вече двама колеги ми писаха и първо ги предупреждавам, след случката с теб не съм имал намерение да го крия.
 
От: От: Търся Facebook страници за публикуване на статии

Да предпочитах да го съобщя на лично вече двама колеги ми писаха и първо ги предупреждавам, след случката с теб не съм имал намерение да го крия.

Нищо лично - просто трябва да се знае, защото заради това фейсбук банва страници, а някой колеги са вложили доста в тях. ;)
 
От: Търся Facebook страници за публикуване на статии

Не съм запознат но да те баннат ако добавяш фенове да, но заради сайт с който нямаш нищо общо а само си споделил публикация не мисля, но нека някой с повече опит с Facebook да каже със сигурност и ако има опасност за страниците да се затваря темата.
 
От: Търся Facebook страници за публикуване на статии

Търсят се още страници за публикуване.
 
От: Търся Facebook страници за публикуване на статии

Благодаря, но не се интересувам вече.
 

Горе