[Търся] WordPress програмист (developer)

contra

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
25   0   0
Изисквания:

WordPress Development- ниво 'Expert - Guru'.
PHP - ниво 'Advanced'.
HTML - 'Advanced' (голям плюс е ако примерно ползвате правилно HTML 5 тагове като article, section, footer, header, nav, aside, etc).
CSS - 'Basic - Intermediate' (огромен плюс е ако сте някоя нинджа-писач на CSS).
МySQL - не се изисква, но е плюс.
jQuery - плюс е.
Photoshop - плюс е (на ниво експортване и оптимизиране на лейъри само; дизайнване и прочие глупости не са необходими).

Сериозен и зрял човек. Да е склонен да възприеме и използва чужди стандарти и стил на писане на код. Като отметнем това, никой няма да ви наднича през рамото много-много.

'Дългосрочен ангажимент' е понятие с което обикновено се ловят шарани, затова не ми се иска да го използвам, но да - търся някого, чиито услуги мога да ползвам дългосрочно. Бюджет не мога да посоча в момента, но търся човек дето е много добър в работата си, затова и не очаквам да плащам стотинки.

Моля, изпращайте на бележка (или пишете направо в темата - ваш избор):
  1. Линкове към предишни уордпрес проекти. Ако не на този етап, поне при последваща кореспонденция ще имам нужда да прегледам ваш WordPress/PHP код. Ако можете да добавите линкче(-та) към такива файлове, ще е идеално.
  2. Коментари по списъка с изисквания (какво от списъка умеете и кое ви е най-интересно примерно).
  3. Желаното дневно заплащане (или на час - както предпочитате).
  4. Мейл за контакти.
PS#1: Ако нямате достатъчен брой постове, или поспамнете (елегантно) наоколо :) (в Офтопик е най-подходящо), или пишете направо в темата и оставете мейл.
PS#2: Ако ми предложите скайп за връзка, автоматично и безвъзвратно губите интереса ми.
PS#3: Спамът и коментарите в темата не ми пречат. Може да задавате и въпроси (умни или тъпи), но имайте предвид че конкретните проекти са леко confidential.
 
Последно редактирано:
От: [Търся] WordPress програмист (developer)

Извинявам се за тоя самобъмп но внезапно реших значително да намаля нивото на задължителните изисквания за ХТМЛ и CSS, затова прегледайте пак обявата, ако преди малко сте се отказали точно заради това...
Като ключови и най-важни умения остават Wordpress & PHP.
Да речем че останалите са силно желани плюсове.
 
От: [Търся] WordPress програмист (developer)

PS#2: Ако ми предложите скайп за връзка, автоматично и безвъзвратно губите интереса ми.
интересноооо....
 
От: [Търся] WordPress програмист (developer)

Мога да се справя прилично добре с PHP, MySQL, HTML 4+ (5 ми е по-слаб), CSS, JavaScript, малко jQuery, работил съм с WP само заради интерес да видя това-онова по него. Насреща съм за допълнителни въпроси.
 
От: [Търся] WordPress програмист (developer)

Обявата е малко стара и не е актуална в момента. Ще ви търся ако имам нужда от ПХП помощ за нещо от следващите работи...
 
От: От: [Търся] WordPress програмист (developer)

Жалко че не е активна
Ако си WP програмист, с удоволствие ще погледна примери от досегашната ти работа и ще запазя контактите ти за ползване при пръв удобен случай.
 
От: [Търся] WordPress програмист (developer)

При интерес пиши на лс ще ти дам 2-3 мой проекта и не зная защо го сметнаха за спам в началото бях написал валидна ли е още офертата но след като видях последното мнение си промених поста...
 

Горе