Търя специалист по БД SMF

karlson

Active Member
Има проблем с форума при преместването на нов хостинг. Проблемът е в може би БД общо взето:

На стария хостинг сайта си работеше нормално, но след като го преместих на новия хостинг излязоха няколко проблема:
Потребителите не могат да излизат от профилът си, трябва да натискат няколко пъти изход за да излязат.
При излизане потребителите не излизат, и влизат в профила на друг потребител.
За да съхраня нещо в админ панела трябва да натискам по няколко пъти съхрани.
Моля помогнете да реша тези проблеми.
Търся някой да ми помогне да реша тези проблеми. Заплащането е по договаряне и след поправянето на форума.
 
Нищо ти няма на базата. Най-вероятно кеша е осран. Спри варниша на хостинга.
 
Бичи тикет на хостинга по-добре ако не знаеш какво е варниш.
 
Някой знае ли в coolicehost.com дали има в Cpanel варниш. Аз не го откривам просто за да го спра...
 
"Nginx Hosting Service with cPanel and Varnish Cache by CooliceHost"

Виж заглавието на Кулайсхост...
 
Имах проблеми с SMF и преминах на phpBB. С годините беше се омазал и БД и самите файлове. Сега с PHPBB съм много доволен всичко работи, има съвременни добавки. теми....
Иначе бях един от феновете на тази платформа. Има конвертор с който може да експортнеш БД в phpBB .
Единствено след конвертирането потребителите ще трябва да си сменят паролите (забравена парола) понеже не се прехвърлят. Явно от съображения за сигурност.
 
Здравейте, опитвам се да създам файл .htaccess директорията на форума за да спра вариш кеша, но не се получава.От съпорта на хостинга ми препоръчаха това: To stop Lite Speed Enterprise Webaserver cache enter in .htaccess
Но аз немога да създам или да кача такъв файл...
Не ти дава операционната система да запазиш файл без име?
 
По скоро, не избрал отметката да му показва скритите файлове и си мисли, че го няма :D
 

Горе