Търся производители или вносители на маркови дрехи, обувки, стоки

От: Тъся производители или вносители на маркови дрехи, обувки, стоки

Писах ти на ЛС
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: Тъся производители или вносители на маркови дрехи, обувки, стоки

Дрехи, обувки. стоки... Какво рабираш под стоки в мола може да пусне всичко според мен виж в подписа ми ако клиента ти прецени можем да се споразумеем нещо :)
Мога да му предложа както от продуктите в единия сайт така и печат на индивидуални постери, визитки и какво ли не...
 
Последно редактирано:
От: От: Тъся производители или вносители на маркови дрехи, обувки, стоки

Ще му го покажа ако има интерес ще еи свържа

благодаря

Дрехи, обувки. стоки... Какво рабираш под стоки в мола може да пусне всичко според мен виж в подписа ми ако клиента ти прецени можем да се споразумеем нещо :)
Мога да му предложа както от продуктите в единия сайт така и печат на индивидуални постери, визитки и какво ли не...
 
От: Тъся производители или вносители на маркови дрехи, обувки, стоки

Ако проявява интерес към стоките от магазина в подписа ми - можем да уредим внос на разумни цени. Внасям нещата от Франция и от там ми гарантират че са оригинални. Не съм имал основание да се съмнявам досега.
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: Тъся производители или вносители на маркови дрехи, обувки, стоки

Твоя сайт винаги много ми е харесвал !


Ако проявява интерес към стоките от магазина в подписа ми - можем да уредим внос на разумни цени. Внасям нещата от Франция и от там ми гарантират че са оригинални. Не съм имал основание да се съмнявам досега.
 
От: Тъся производители или вносители на маркови дрехи, обувки, стоки

Може, аз мисля му ги бях показвал...
пак ще питам

А с нашите часовници, можем ли да се включим ? :)

Поздрави,
 
От: Тъся производители или вносители на маркови дрехи, обувки, стоки

Спортни облекла , не са маркови , но имат хубави модели , ако имаш желание пиши ЛС да направя няколко снимки и да ти пратя.. става дума за анцузи :)
 
От: Тъся производители или вносители на маркови дрехи, обувки, стоки

Колеги и аз приемам предложения за подобни стоки. Дрехи, часовници и всичко за жената та дори и мъжът но в по-малки количества.
Държа на качеството.
Драснете ми с по-подробно предложение на лично. Горе долу да включва - начини за доставка до мен, отстъпки и по желание малък маркетингов анализ на стоките Ви.
Единственото нещо което изисквам е да експортирате продуктите от opencart системите си и да ги прехвърля при мен и следователно ще ги преведа на английски.
Ако обновявате редовно продуктите си е възможно да осигурите ограничен достъп до import/export инструмента за да експортирам новите неща и за да не Ви занимавам всеки път. Възможно е и договор да се подпише след като съм взел Вашият труд само от Вас да имам възможност да поръчвам.

Може да разгледате сайта ми който е в подписа.
Според мен се договорихме с един колега за 4 хил. дрешки но съм в изчакване.
 
От: Тъся производители или вносители на маркови дрехи, обувки, стоки

Камери? Интерес? :)
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: От: Тъся производители или вносители на маркови дрехи, обувки, стоки

Колега, мога да ти пратя снимки на няколко женски дрехи внасят се от турция, с много хубаво качество и материя , малко скъпички идват , но може да се договорим.

Колеги и аз приемам предложения за подобни стоки. Дрехи, часовници и всичко за жената та дори и мъжът но в по-малки количества.
Държа на качеството.
Драснете ми с по-подробно предложение на лично. Горе долу да включва - начини за доставка до мен, отстъпки и по желание малък маркетингов анализ на стоките Ви.
Единственото нещо което изисквам е да експортирате продуктите от opencart системите си и да ги прехвърля при мен и следователно ще ги преведа на английски.
Ако обновявате редовно продуктите си е възможно да осигурите ограничен достъп до import/export инструмента за да експортирам новите неща и за да не Ви занимавам всеки път. Възможно е и договор да се подпише след като съм взел Вашият труд само от Вас да имам възможност да поръчвам.

Може да разгледате сайта ми който е в подписа.
Според мен се договорихме с един колега за 4 хил. дрешки но съм в изчакване.
 
От: Тъся производители или вносители на маркови дрехи, обувки, стоки

Може, аз мисля му ги бях показвал...
пак ще питам

Ок,
Драсни 1 лично, когато има информация.

Поздрави,
 
От: Тъся производители или вносители на маркови дрехи, обувки, стоки

За желаещите мога да докарам всякакви дрехи , маркови , не маркови количества колкото искате.. само ме интересува ще изисквате ли документи за произход, касови бележки и фактури..
 
От: Тъся производители или вносители на маркови дрехи, обувки, стоки

За всички които искат да работят с мен - колеги драснете ми лично с информацията която ми трябва :)
Приемам предложения от всякакво естество може и да си разширя нишата ако продуктите ми харесат.
Стреляйте няма страшно :)
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: Тъся производители или вносители на маркови дрехи, обувки, стоки

Дропшипинг ?

Не отказвам. :) По-късно на ЛС ще ти пусна подробности за %ти и тн
 
От: Тъся производители или вносители на маркови дрехи, обувки, стоки

/оффтопик
Аз също търся. Ако някой предлага нещо интересно, ЛС. :)
 
От: Тъся производители или вносители на маркови дрехи, обувки, стоки

Здравейте,
нова съм тук и търся детски дрехи. Вносители производители няма значение.
 
От: Тъся производители или вносители на маркови дрехи, обувки, стоки

Здравейте, имам сайт за мъжки и дамски дрехи и аксесоари. Може да го разгледате на vodo.bg Работим с няколко сайта които ни прелагат базата данни чрез xml файл. Снимките са снимани от нас и е това което получавате. Отворени сме към всякакви идеи за съвместен бизнес и предлагаме добри отстъпки. Ако имате интерес пишете на някой от координатите в сайта.
 

Горе