Тъся спонсор

SS_BOY

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Незнам дали тук и е мястото на тази тема но незнаех къде да я пусна тук или в раздела за блоговете... Та търся си спонсор за блогът ми на тема скайп :) или пък ако някой е за интересуван може и за блога за телефоните... та предлагам да сложа банери или каквото поискате в блога в замяна на хостинг и домейн или поне хост... Ако не можете да ми помогнете поне ме насочете към кого да се обърна :)
 
Ами гледам че имаш AdSense и платени реклами на Skype, ако не можеш да изкараш пари за хостинг вярваш ли че някой друг ще ти го плати ? Защо не си купиш само домейн и да го паркираш на някой безплатен хостинг ?
 
Предлжи ми някой безплатен.. и от къде ще е най добре да си купя домейн? А за адсенс да не говорим... повече от 6 месеца вече не мога да си изкарам пари за първия чек :)
 
Потърси в Google, а домейните почти навсякъде са по $10, избери си как ти е най-удобно да го платиш - с пощенски запис, банков превод, кредитна карта или на място в офиса ;)
 
SS_BOY каза:
Незнам дали тук и е мястото на тази тема но незнаех къде да я пусна тук или в раздела за блоговете... Та търся си спонсор за блогът ми на тема скайп :) или пък ако някой е за интересуван може и за блога за телефоните... та предлагам да сложа банери или каквото поискате в блога в замяна на хостинг и домейн или поне хост... Ако не можете да ми помогнете поне ме насочете към кого да се обърна :)

Аз мога да ти дам хост безплатно но windows. Срещу тва искам баннерче :) Кажи повече инфо, статистика за станиците.
 

Горе