Убиха човекът създал конкуренция на Еврофутбол в центъра на СОФИЯ

Kmark

Member
По европейското законодателство Planetwin365 е ЗАКОННА фирма. Йордан Динов беше представител за България на Planetwin365. Букмейкър на световния гигант в медиите скай спортс.
ии днес е бил убит с 6 куршума.

Незнам какво въобще да коментирам. Това бе единствената конкуренция на Еврофутбол в Бг. Човека е от Благоевград. Първия му пункт в Благоевград доведе до масови фалити на еврофутбол-четата. Божков на няколко пъти му праща ГДБОП но в съда обвинението падаше поради лиспа на нарушение. Пак повтарям по европейското законодателство дейноста е законна.

Новия закон за хазарта според мен е насочен изцяло срещу тази фирма планетвин365, но за всеки случай уважаемият най-богат българин се е застраховал днес.

Е***ти държавата

Ето малко повече инфо: http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4701211
 
От: Убиха човекът създал конкуренция на Еврофутбол в центъра на СОФИЯ

Така се бори конкуренция по български, намесиш ли се някъде те гърмят. Като нямаме съдебна система най-добре е ако вземеш да правиш големи пари да си стягаш куфарите и да те няма.
 
От: Убиха човекът създал конкуренция на Еврофутбол в центъра на СОФИЯ

Да за съжаление трябваше да напусне страната. Но все пак има семейство с 2 дъщери, едната от които на едва 5 годинки. Тъжното е, че е убит заради конфликт на интереси, а той е работел законно. Не харесвам изказвания от рода "това в друга държава нямаше да се случи" но в този случай е точно така.
 
От: Убиха човекът създал конкуренция на Еврофутбол в центъра на СОФИЯ

Опасно си е в Бг :D

ти да не си го познавал?
 
Бе айде стига глупости. В която и държава да си, хазарта не е по-малко опасна дейност от наркотиците примерно. Я намери и унищожи някой такъв играч в Германия, която е най-социалната държава. Пак ще те гръмнат. И то не само теб ами и роднините ти до 99-то коляно. Този бизнес си иска стабилен гръб. Какъв е този никаквец да краде от най-богатият българин. Баща му бил известен гинеколог - ХА! Да си конкурент на Божков - цялата мафия трябва да мине зад теб и пак главата ти няма да е защитена.
 
Понякога си мисля че човек който иска да отгледа децата си в тази дръжава не ги обича грам да е съгласен да ги изложи на такава опасност и посвеместна простотия....

Тръгнеш да правиш нещо, като стъпиш в интересите някой местен феодал мачкат те...

По медиите сипе бил криминално проявен за незаконен хазарт през 2004 нищо че през 2005 съда е отсъдил невинен... за медиите такова нещо няма.. веднъж като те заподозрат в нещо дори и да е постановка и да си невинен си оставаш дамгосан за цял живот...

скапана държава... и жалко за човека...

Fozzy Едно време през мутренските времена като държаха търговията на едро и като тръгна да навлиза Метро като верига съм слушал че пак имало заплахи за убииства и саморазправи ама чужденците са големи и си блъксат в нишата... та сега се ми се иска австриицте да преминат в контра настъпление и да отворят 100тици нови пунктове (ама знам ли дали ще стане) дано го напрвят да се види малко светлина и в този тунел...
 
От: Убиха човекът създал конкуренция на Еврофутбол в центъра на СОФИЯ

Мдааа, кат заиграят парите около спорта и работата става... кървав спорт.

Но не е и задължително да идва всичко най- отгоре. Много хора цицат от тая сФиня- майка и някой може да се е постреснал, и без много, много да му мисли...

Миналата седмица пък пречукали някъф шеф на фенклуб от благоевградско.
Дет вика фози при тез не е работа. Мафия си е това и не прощават.
 
Последно редактирано:
От: Убиха човекът създал конкуренция на Еврофутбол в центъра на СОФИЯ

Не се е отчел където трябва. То и на Божков сигурно не всичкото му е печалба, кой знае на колко лобита и партийни каси дава пари.
Не знам за другите държави, но България си е мафиотска структура и без да се отчислиш по реда на тази структура не можеш да се набъркаш в големите пари.
Термини като законно и незаконно в България няма, плащаш ли където трябва всичко е законно, дори и законните пари от еврофондовете минават само по системата на рушветите, спонсорство на партии, и консултански услуги на някоя фирма на български политик.
Кога ще се оправим ли?
НИКОГА!
 
Последно редактирано:
От: Убиха човекът създал конкуренция на Еврофутбол в центъра на СОФИЯ

Божков този е можел да го съсипе и с 2-3 ореди мача и няколко по-големи залога и е фалирал, каквато държавата ... такъв и футбола ...
 
От: Убиха човекът създал конкуренция на Еврофутбол в центъра на СОФИЯ

що бе кулайс, да е чак толкова хубаво това. Помня навремето като имаше борси вместо магазини тип метро, доста търговци си изкарваха хляба с това.
 
то и сега има борси ама са по малко и са с конкурентни цени... мисля - по спомен че са ми малко неясни че висаджиите имаха такива интереси поне в СФ ходи влез ако не им се отчиташ на борсата... или предлагаи по изгодни оферти от тези който си плащат и ти се случва случка...

Свободен пазар или издържаш или не е за теб... така се получават най добрите оферти за потребителите...
 
От: Убиха човекът създал конкуренция на Еврофутбол в центъра на СОФИЯ

Свободен пазар има само на думи, в действителност такова нещо няма.
Как ще обясним със свободния пазар, цените на закупените парцели на някоя чуждестранна верига магазини, които са нищожно ниски и са купени без търг, защото са ключов инвеститор. Как да се бори българският търговец с тези привилегии за чуждестранните инвеститори?
Да не говорим за българските производители, където отвсякъде им удрят дъмпинга...
 
Мафията не спи. За това съм отрязал всякакви просещи и молещи. Но като цяло по информационните сайтовете пишеше, че тази година има ръст в дохода на мафията.

Мафията генерирала 3,5 млрд. лв. годишен оборот

Но важното е, че са хванали 2 малки торента и някой друг откраднал сникерс от магазина. :)

Да си конкурент мафията не е полезно за живота. :)
 
От: Убиха човекът създал конкуренция на Еврофутбол в центъра на СОФИЯ

Уверен съм, че това е убийство на битова основа - сутринта Цветан Цветанов каза, че са пречупили /или че пречупват/ гръбнака на мафията в България...

Иначе каквото и да се майтапим - жалко за човека и за неговото семейство.
 
От: Re: Убиха човекът създал конкуренция на Еврофутбол в центъра на СОФИЯ

Да си конкурент мафията не е полезно за живота. :)

Ми то май не останаха много ниши дето да се набуташ и да не си конкурент на мафията. :D Един познат преди 2-3г. искаше разрешение от една групировка да си отвори магазин за дрехи на центъро. Тука си е евало лелята положението в БГ.
 
От: Убиха човекът създал конкуренция на Еврофутбол в центъра на СОФИЯ

бай дъ уей, няколко от новинарските сайтове директно са го класифицирали като "чернототаджия". Сега ще си проличи кои лижат задници :rolleyes:
 
От: Убиха човекът създал конкуренция на Еврофутбол в центъра на СОФИЯ

бай дъ уей, няколко от новинарските сайтове директно са го класифицирали като "чернототаджия". Сега ще си проличи кои лижат задници :rolleyes:

Нема свобода на медиите, нема национални интереси, .....НЕМА ТАКАВА ДЪРЖАВА!!!
 
От: Убиха човекът създал конкуренция на Еврофутбол в центъра на СОФИЯ

Има, има казал оптимиста
Медиите винаги могат да изберат тоя дето плаща най добре - е на некой му гръмне редакцийката ама това е друг въпрос
Как да нема национални интереси - Ето ярък пример защитава се българското - какви са ми тия чужди фирми дето ще батисват пазара
Има такава държава ... има :)
 

Горе