Уважавай, за да те уважават

redrum

Well-Known Member
Така знам аз. Обаче тия индивиди явно не мислят така. Вижте каква снимка циркулира из нета и коментирайте:

61020270.jpg


Яко, а? Мисля, че точно на място мога да поздравя целио форум с хита на Цветино Джукати и оркестър Фешън:

[video=youtube;J59YcgTgJrs]http://www.youtube.com/watch?v=J59YcgTgJrs[/video]
 
От: Уважавай, за да те уважават

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.362281053864192.88209.119868204772146&type=3

и аз четох за това до сега... :cry:

как ще се реши проблема с чернилките:
- трябва да се прекрати практиката "издържам се с детските надбавки"
- "педагогическа стая" не си върши работата - или по-точно със сегашните им техники на превъзпитание явно не става...

това си мисля тези дни: подобни грешки на природата + затворниците - трябва да полагат принудителна работа в полза на обществото - защо?
1. "труда краси човека" rofl
2. за затворниците - не стига че ни вредат а и се хранят с наши пари? - би трябвало да се издържат по някъв начин..то излиза, че затвотрите са хотели///

за някой непълнолетни цигани (като тези които потрошиха паметни плочи) - пак трябва да свършат нещо - принудително! с цел компенсация за това което са сторили...

много работа може да се намери - всякакъв вид чистене - покрай реки, пътища, в населени места (за такива непълнолетни мангалчета), за затворнци с професия - подходяща работа и т.н.

тези мангали не може да се вкарат в затвора първо защото са непълнолетни, второ нз дали се предвижда такова нещо дори и да са пълнолетни, трето - ако ги вкарат в дома (като в бойчиновци - нз как се води) - не става..пак ще тежат на нашия гръб....


Аз не се сещам по какъв друг начин могат да се превъзпитат...
 
От: Уважавай, за да те уважават

Тези по-горе са "Грешка на природата" защото едва ли са се появили на бял свят в резултат на някаква изпепеляваща любов между друга два индивада - грешка на природата и те.
 
От: Уважавай, за да те уважават

За трепане са!!! :evil:

Направо побеснях.

Ето това са Българи:
[video]http://vbox7.com/play:dbd3eacf49[/video]
 
От: Уважавай, за да те уважават

трепем 200 000 цигани
200 000 даваме на франсузите за обмен на опит
останалите по урановите мини ниви :)
 
От: Уважавай, за да те уважават

Без коментар! Само ще вметна, че ще лежат на наш гръб докато плащаме данъци, сметки и т. н.

Много неправилно мислене според мен!!!
Аз не смятам да спирам да си плащам това което съм изразходвал и данъците които е необходимо.

Това което даваш като идея - да спрем да внасяме пари в бюджета за да няма пари да им дават помощи - може и да проработи, но няма да стане никога.
Затова по-добре избери нещо по-реално.

аз горе казах какво искам - да се намалят/промени начина на отпускане на помощи и задължителна работа в ползва на обществото за най-малкото провинение.

трепем 200 000 цигани
бахти идиота! не си по-различен от циганите

като каза това "трепем" се сетих за един безмозъчен мой съученик
и той мрази циганите и викаше: копаем една дупка, убиваме ги всичките и се заравят.

Абе, мозък - ти убивал ли си човек? асимилираш ли какво означава това?

и ти си същия..аз осигурявам оръжието - ти ги убиваш, съгласен ли си?
а на него казах, че аз ще изкопя трапа, пък той да ги убие.

Само празни приказки и някакви неща които много добре знаете, че никага няма да станат!
 
От: Уважавай, за да те уважават

@nortrant: Трудно ще се постигнат исканията ти, когато не сме единни и дейни. Затова изтъкнах (не)плащането на данъци - ако се последва масово примера, "палячовците" ще се принудят да внесат нови законови разпореждания, съобразени с изискванията на Народа ;)
 
От: Уважавай, за да те уважават

бахти идиота! не си по-различен от циганите

abe селски олигофрен ти виждал ли си сиганин бе, знаеш ли какво истински сиганин бе
добре ще ти доойде ако има един пиночет и реже глАви подред само така ще се оправиме
аз що не съм направил 12 деца,а само 2 и си ги гледам ,
не знам дали в китай има още този закон ,само по едно дете, товоа трябва да се приеме
 
От: Уважавай, за да те уважават

ако се последва масово примера

Това трудно ще стане...как мислиш, че всички ще се обединят зад такава кауза?
нали като не си платиш сметката ще ти пратя мутрите, заеми и други - почват лихви, тока - режат и т.н.
хората нямат пари - ти иксша да с енатоварват повече...

моите искания са по-реални! защото няма да ти навредят на те, нито а мен.
Напротив - ще станем за пример!
Към горните искания забравих да добавя, че е необходима и малка промяна в образователната система.

abe селски олигофрен ти виждал ли си сиганин бе, знаеш ли какво истински сиганин бе
добре ще ти доойде ако има един пиночет и реже глАви подред само така ще се оправиме
аз що не съм направил 12 деца,а само 2 и си ги гледам ,
не знам дали в китай има още този закон ,само по едно дете, товоа трябва да се приеме

Градски...., проблема при цигните не им е само в броя деца...

може ли да сравниш българско семейсво с 4 деца - с циганско такова?

мозъка им е изостанал - живеят още в 15 век и не могат да се приспособят

те може да са щастливи и в картонена къща
за какво да учат и работят? като по-лесно е да правят деца, крадат и получават помощи?

трябва радикална промяна в образователна и социална система - след 3 години проблема ще е забравен!
 
От: Уважавай, за да те уважават

@nortrant: Трудно ще се постигнат исканията ти, когато не сме единни и дейни. Затова изтъкнах (не)плащането на данъци - ако се последва масово примера, "палячовците" ще се принудят да внесат нови законови разпореждания, съобразени с изискванията на Народа ;)

Пете, ако се случи това ще клекне цялата държава.

За тези паразити само едно, не се ли интегрира изчезва извън БЪЛГАРИЯ и да се спасява няма право да стъпне никога повече тук!
 
От: Уважавай, за да те уважават

Пете, ако се случи това ще клекне цялата държава.

За тези паразити само едно, не се ли интегрира изчезва извън БЪЛГАРИЯ и да се спасява няма право да стъпне никога повече тук!

нямаш си на представа колко пари отиват за "интеграция"!
Дразни ме, че тази дума се използва за такова нещо.

не трябва българското население да се дели на цигани и българи.
те сам трябва да се интегрират (аз не виждам пречни и затова мисля, че не е трудно)

Принудителен труд и ако искат да се интегрират - безплатна работна ръка и работа в Бъ;гария за нея колкото искаш :|

От европа и 54654654 милиарда да ни дадат - пак няма да се интегрират!
може да правят само това което им се каже - само ако в замяна плучат пари.
 
От: Уважавай, за да те уважават

Хитлер хубаво е тръгнал да ги чисти,но не успел да стигне на балканите
618x346.jpg
МАЙНА ФЮРЕР!
 
От: Уважавай, за да те уважават

Хитлер хубаво е тръгнал да ги чисти,но не успел да стигне на балканите
Виж файлът 4867
МАЙНА ФЮРЕР!

Аз мисля,че след години те ще тръгнат да чистят нас - не ние тях. Прекалено сме добри за да ги избиеме - за това ще ни избият нас.
 
От: Уважавай, за да те уважават

Мръсно племе са!Не им ли се бръкне в джоба,не се ли променят законите,нищо добро не очаквайте,по-нагли ще стават.
 
От: Уважавай, за да те уважават

@nortrant

Те сами се делят братле, нито аз нито ти ще успеем да променим нещо, освен, ако нямаме власата за това. Интересно ми е наистина колко пари се хвърлят дето викаш за интеграция, щото си мисля, че те отиват за манго гласове според мен.
 
От: Уважавай, за да те уважават

Аз мисля,че след години те ще тръгнат да чистят нас - не ние тях. Прекалено сме добри за да ги избиеме - за това ще ни избият нас.

Има го и този момент. Даже си спомням че имаше някакво предаване в което се говореше точно за това, че до 2016 Българите ще сме по-малко и България вече няма да е България а Циганария.
 
От: Уважавай, за да те уважават

Аз мисля,че след години те ще тръгнат да чистят нас - не ние тях. Прекалено сме добри за да ги избиеме - за това ще ни избият нас.
Добри добри сме,но ни трябва само 4 ,като този
 
От: Уважавай, за да те уважават

@nortrant

Те сами се делят братле, нито аз нито ти ще успеем да променим нещо, освен, ако нямаме власата за това. Интересно ми е наистина колко пари се хвърлят дето викаш за интеграция, щото си мисля, че те отиват за манго гласове според мен.

Аз няма да се учудя ако има някакъв план от преди 20-тина год. за "набавянето" на брой глави за гласове... :?

И още нещо което ме дразни - казват, че проблема с циганите е голям..аз не мисля, че е такъв - проблема не е голям и е лесно решим.
Просто не искат.

Има го и този момент. Даже си спомням че имаше някакво предаване в което се говореше точно за това, че до 2016 Българите ще сме по-малко и България вече няма да е България а Циганария.

не вярвайте в такива глупости.
Няма как да стане до 2016 защото това е след три-четири години.
Ако тенденцията е същата още 50-60 год. - вече може да се говори за нещо подобно.

Добри добри сме,но ни трябва само 4 ,като този

Какво стана бе?
нали искаше да ги избиваме?
само чакаш наготово (баш като циганите) ...защото така е най-лесно?
 

Горе