Уговорен мач

slavchev

Well-Known Member
Здравейте колеги,

Имам инфо за 1 уговорен мач, който се играе днес и за който залозите в повечето букмейкърски къщи са блокирани, но все още може да се играе в Еврофутбол на специален залог. Залогът е за обрат на точен резултат, но от съображения за сигурност, няма да кажа кой е мача, така че ако има мераклии да ми пишат ЛС.

Да уточня, че инфото ми е от букмейкъра, който до този момент ми каза за 2 уговорени мача и 2-а си излезнаха. Единия го играх, другия не. Както и да е, ако искате да знаете кой е мача, можете да ме питате. Коефициента е 48, така че си заслужава. С 5 лв. залог това са 240 лв., с 10 лв. са 480 и така нататък.

Забележка: Няма гаранция, че мача ще излезе, но факта, че залозите са блокирани е достатъчен аргумент. Няколко души са го заложили с доста пари, та и аз се набутах между шамарите с по-скромна сума.

Изискване: Давате ми 10% от печалбата, ако мача излезе. Рисковете са си за вас, но мисля, че всеки може да отдели 5-10 лв. да си пробва късмета. Рискът е обоснаван с високия коефициент. Моля без излишен хейт!
 
  • Like
Реакции: bioz
От: Уговорен мач

С удоволствие бих се пробвал, ако играех еврофутбол :)
 
От: Уговорен мач

Аз дори не знам как се пуска фиш и как се попълва, но ми е интересно дали мача ти ще излезе накрая :)
 
От: Уговорен мач

все ще се намери един куц кон който да не е разбрал че мача е продаден, що го пазите в тайна този мач
 
От: Уговорен мач

Аз преди няколко дни получих инфо , че левски ще бие ботев с 2 гола разлика - не повярвах , а точно това стана 3-1... някакъв човек заложил в еврофутбола 1000 лев на победа за левски с 2 гола. Така че мафията тук е на ниво. На терена гледаме едни добри артисти.
 
От: Уговорен мач

Вместо да се правиш на оригинален можеше да кажеш с две думи. Нямаше да ти паднат ръцете. Знам какво е гугъл и как да го използвам. просто съм с телефон и съм ограничен в момента. Както и да е.
 
От: Уговорен мач

И какво стана излезна ли мача?
 
От: Уговорен мач

И може ли да се залага или не?
 

Горе