Уебсайт за Likes, views, +1's, youtube views и още...

alus1onZ

Member
Днес попаднах на въпросния уебсайт, беше пусната тема в друг подобен на този форум.

В този сайт се печелят "coins" докато правите едно от следните неща: гледате клипчета в youtube, пускате auto-surf, like-вате страници и т.н. и най-приятната изненада за мен беше, че може да се печелят "coins" + 0.03$ от всеки клик на предоставен от тях ref. линк.

Линк за сайта

Линк за сайта - без ref. линк.
 
От: Уебсайт за Likes, views, +1's, youtube views и още...

Имаш един клик то мен.
Направих една регистрация за тест,но сайта поне при мен зарежда доста бавно.
 
От: Уебсайт за Likes, views, +1's, youtube views и още...

И на мен това ми направи впечатления, явно не ползват качествен хостинг и не издържа на толкова много потребители онлайн
 
От: Уебсайт за Likes, views, +1's, youtube views и още...

Аз съм срещал и още такива сайтове, но не се сещам за имена в момента :D
 
От: Уебсайт за Likes, views, +1's, youtube views и още...

Ако един сайт няма смислени ToS, вероятно е scam.

Пичове, не забравяйте, че форумът е за предприемачи. Тези методи не са печеливши и обикновено са скам. Тук би трябвало да обсъждаме сайтовете на потребители от форума, които приличат на този.
 
От: Уебсайт за Likes, views, +1's, youtube views и още...

Тези фенове няма да донесат нищо, това го знае всеки.Но от мойте проучвания за страници във facebook, мога да кажа, че това става за нови страници да привлечеш малко фенове, колкото реалните потребители на сайта ти да видят, че има фенове тогава и те харесват.За вече развити страници това не бих го ползвал никога.Дори може да вземеш и бан на страницата заради такива неща.Но за нови страници както казах върши работа.
Стига да не прекалявате :)
 

Горе