Уебсайт на забавна тематика

Дискусията в 'Web Development' стартирана от PavelAndreev, Ноем 4, 2018.

1. PavelAndreev

PavelAndreev Member

Рег.:
    Март 2, 2015
    Съобщения:
    167
    Харесвания:
    18
    Точки:
    18
    Здравейте,
    има ли колеги от форума, които са развивали или все още развиват сайт/ове на забавна тематика - вицове, смешни картинки и т.н.?

Бихте ли споделили опита си - сайтовете viral ли са, получават ли споделяния от читателите, трафика от ФБ захапва ли, какви са доходите - адсенс, платена реклама и тн.

Благодаря.

2. BurnX

BurnX Well-Known Member

Рег.:
    Март 21, 2010
    Съобщения:
    3,138
    Харесвания:
    515
    Точки:
    113
    Фейсбук реже всичко и всички. Няма голямо значение на каква тематика ти е сайта. Едно време всичко вървеше , сега всичко е мъка. Трафика няма нищо общо с този преди години- причината осакатен рийч от фб.

PavelAndreev и beautyFear харесват това.
  3. PavelAndreev

PavelAndreev Member

Рег.:
    Март 2, 2015
    Съобщения:
    167
    Харесвания:
    18
    Точки:
    18
    Абсолютно съм съгласен с теб, тъй като си докарвам стотинки от социалките от много време и преди беше добре. За тематиката не мога да се съглася, защото съм работил в няколко ниши и има разлика.
    Сега ми изпадна фб страница от колега от форума на забавна тематика, която с работа става много силна и се двуомя как да я монетизирам. Та в този ред на мисли, питам по-опитните.

4. PavelAndreev

PavelAndreev Member

Рег.:
    Март 2, 2015
    Съобщения:
    167
    Харесвания:
    18
    Точки:
    18
  5. ReminD

ReminD Well-Known Member

Рег.:
    Ян 22, 2008
    Съобщения:
    6,230
    Харесвания:
    1,156
    Точки:
    113
    Аз пък не разбирам защо траш медии като пеевските ( пик, блитз ), bultimes и т.н.. не ги засягат, при положение че бълват супер clickbait контент.

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice