Уеб дизайн и разработка, изготвяне на банери.

angelovarna

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
5   0   0
Здравейте колеги,
Дойде времето, в което да се представя и аз тук.

Предлагам следните услуги:
- уеб дизайн;
- кодиране на готови дизайни;
- изготвяне на банери (gif, статични);

За услугите се изисква предплащане:
- уеб дизайн - 50%;
- кодиране на готови дизайни - 50%;
- изготвяне на банери - 100%.

Информация за контакти:
Ангел Желязков,
гр. Варна, България,
тел: 088 7791-844
email: webtrailbg[маймунка]gmail.com
skype: angelovarna

Няколко мои проекта за да добиете представа как работя:


Виж сайта

darikweb12.png


opt1.jpg



Виж сайта


Виж сайта


teamcodef.png

*Дизайн, направен за клиент на фирма Идента.


Виж сайта
 
Последно редактирано:
От: Уеб дизайн и разработка, изготвяне на банери.

Дизайнът за ma4.bg (или който и да е сайт за футболни прогнози) ще бъде пуснат за продажба до края на тази седмица.
Ако някой проявява интерес нека ми изпрати ЛС или да се свърже с мен (контактите ми са посочени по-горе).

edit: Дизайна е вече продаден!
 
Последно редактирано:
От: Уеб дизайн и разработка, изготвяне на банери.

За продажба са дизайните: imb property, green world, jma power washing.

Предлагат се в .psd формат: по 30лв. (buyout цена: 60лв.)
При поискване, могат да бъдат нарязани и кодирани: цена за .psd + кодиране: от 60 до 80лв.
Могат да бъдат добавени страници според специфичните нужди на вашият сайт, към всеки дизайн първите 3 страници са безплатни (вкл. индекса), а за всяка следваща се доплаща сумата от 10лв.

Плащания се приемат по банков път и/или PayPal.

Информация за контакти:
Ангел Желязков,
гр. Варна, България,
тел: 088 7791-844
email: webtrailbg[маймунка]gmail.com
skype: angelovarna
 
Последно редактирано:
От: Уеб дизайн и разработка, изготвяне на банери.

Здравейте колеги,
Дойде времето, в което да се представя и аз тук.

Предлагам следните услуги:
- уеб дизайн;
- кодиране на готови дизайни;
...............

Преди да плащате се уверете, че може да се справи с кодирането. Дизайн - супер, за кодирането не съм доволен - отказа се. И сега съм наникъде...
 
От: Уеб дизайн и разработка, изготвяне на банери.

Още от началото казах, че не съм съставял темплейти за платформата, която използваш и че не гарантирам, че ще се справя с кодирането. Въпреки това, побърза с предплащането (за което не настоявах да стане веднага). След предплащането от 60лв. друга сума не ми е била превеждана, а и не съм имал претенции да ми бъде доплатено след като се отказах от съставянето на темата (кодирането й). Изпратих ти всички psd-ta (на основния дизайн, плюс отделни psd файлове за всеки един бутон и елемент от дизайна), нарязани картинките и кодиран html + css.
Мисля, че 60лв. е повече от разумна цена за положеният от мен труд.
Мога да ти посоча координати на хора, които твърдят, че могат да съставят темплейта от файловете, които съм направил, но тъй като не съм се възползвал от услугите им към момента, не мога да гарантирам за качество.
Цената, която искат е между 50 и 80лв.

За всички четящи тази тема, ето и какво представлява дизайна, който изработих за тео:







 
От: Уеб дизайн и разработка, изготвяне на банери.

Ето последния дизайн, който направих:

previewfw.png


.PSD-то се продава, цената е по договаряне, като е възможно нанасянето на корекции и/или създаване на подстраници при проявен от вас интерес.
 
От: Уеб дизайн и разработка, изготвяне на банери.

Нямам никакви забележки за дизайна (както казах и по-горе), нито правя какъвто и да е коментар за цената му. Не си измисляй за предплащането - изискваш го след одобрение на дизайна - одобрих дизайна и платих. Издразни ме обещанието за кодиране и последващия отказ. Нито съм те пришпорвал, нито съм ти висял на главата - казах ти, когато се справиш - тогава. Предложих ти и помощ от моя страна. Много съжалявам, че сайтът ми не е на УП или друга "лесна за кодиране" система. С 60 лева нито ще обеднея, нито ти ще забогатееш, но пое ангажимент (кодиране), за който изрично те питах предварително няколко пъти, а после се отметна.
Не се излагай да се опитваш да ме оборваш - просто упомени на какво кодираш и не поемай ангажименти, които не можеш да изпълниш.
 
От: Уеб дизайн и разработка, изготвяне на банери.

Ше са намеса с 1 уточнение понеже често стават неразбирателства по подобни въпроси:

'Кодиране на дизайн' обикновено означава PSD -> HTML/CSS.
Интеграцията на HTML/CSS темплейт в дадена 'система' е различна дисциплина и обикновено изисква някакви РНР знания и опит с конкретната платформа.

Странично погледнато angelovarna си е свършил работата, щом е предал И хтмл/цсс темплейта (освен псд-тата). Което (пак от гледна точка на страничен наблюдател) изглежда като бонус щом не е взел други пари.

Ако е обещал изрично че ще предаде работещ сайт без да разгледа предварително 'системата' си е вече малко грешка и заслужава поне едно извинение към клиента. Демек разберете се :) , аз само уточнявам, понеже клиентите на тоя вид услуги е добре да имат малко по-добра представа за естеството на труда...

ПС: Сещам се че още като видях темата на тео, направих едно 'View Source' на въпросния сайт и си помислих нещо от рода "За тва нещо бая пара трябва да ми дадат, за да седна да го прекопавам...".

ПС2: WordPress не е 'лесна за кодиране'. Просто е популярна и има много хора, които могат да свършат работата. За 'лукса' да се ползват къстъм 'системи' (особено писани от българи) и непопулярни ЦМС-и обикновено се плаща отгоре.
 
  • Like
Реакции: Wicz
От: Уеб дизайн и разработка, изготвяне на банери.

Ние сме се разбрали - пито-платено. Аз уж съм сведущ по разни въпроси и пак попаднах у капана на термините. За това се изказвам - за да има всеки решил да прекопава сайта си да разбере какво всъщност му се оферира.
От мен в темата толкова - дизайните са супер.
 
От: Уеб дизайн и разработка, изготвяне на банери.

Благодаря, относно коментара за дизайните.
Ако се чувстваш ощетен, мога да ти рефъндна и предплащането. Също така, както казах по-рано, мога да ти изпратя на ЛС координатите на момчетата, за които съм чувал, че се занимават с x-cart.

Не се отмятам от твърдението си, че още от самото начало ти казах, че не съм убеден, че ми е по силите да съставя тема за x-cart, особено за модифицираната версия на CMS-а в лицето на твоя сайт.
Признавам, обаче, че е моя грешката, че се заех със задачата. За което ти се извинявам, най-малкото за загубеното време.
Искам да знаеш, че не съм вдигнал ръце от задачата лекомислено.
Материалите за x-cart, които ми изпрати бяха полезни, но в твоя сайт доста неща по основния темплейт (който трябваше да променям), бяха разхвърляни и то повече от прилично. Давам примери: футъра на сайта се генерира точно след хедъра; бяха създадени допълнителни дублиращи се .css файлове, съответно - с дублиращи се стилове вътре; въпросните файлове бяха разхвърляни по подпапки, вместо да са в основната директория на темплейта, където им бе мястото. Понаредих някои неща, и започнах да правя темата, обаче се получаваха проблеми с промените.
И тъй като промяната на една картинка ми отнемаше по над 2 часа в издирване на класове в .css файлове и дали някъде не е изтрит някой таг в някой от .tpl файловете (това бе с началната страница) - говорим за 3707 файла (с картинките и всичко), счетох, че не ми е по силите тази работа. Затова ти изпратих всичките файлове (.psd, html, css) и ти се извиних за причиненото неудобство.
Преди да се изказваме негативно би било добре първо да се разберем по мейла/скайп и ако не стигнем до разбирателство - тогава отношенията ни да стават публично достояние.
Но както и да е, заслужих си го явно и си поемам вината.
 
От: Уеб дизайн и разработка, изготвяне на банери.

opt2submenu.png


Този темплейт съм го направил в общо четири цветови варианта: зелен, син, жълт и оранжев (само дизайна е моя работа).
 
От: Уеб дизайн и разработка, изготвяне на банери.

Ъпдейт (01-07.10.2011):

iphoneappreview.png


Свободен съм за нови поръчки.
За контакти:
Ангел Желязков
тел: 088 7791 844
skype: angelovarna
 
От: Уеб дизайн и разработка, изготвяне на банери.

Малък ъп, с актуализация на условията за работа:

За предлаганите от мен услуги се изисква предплащане:
- уеб дизайн - 50%;
- кодиране на готови дизайни - 50%;
- изготвяне на банери - 100%.
 
От: Уеб дизайн и разработка, изготвяне на банери.

Отдавна не съм ъпдейтвал темата. Ето два дизайна, които правих напоследък.
Първият е на сайт за коли под наем:
opt3.png


А вторият за онлайн игра:
opt21.png
 
От: Уеб дизайн и разработка, изготвяне на банери.

Имаш няколко доста добри работи, браво.
 

Горе