Уеб и графичен дизайн /логота, уеб дизайни, визитни картички, брошури и така нататък/

adesign

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте, първо да ви се представя ;) Аз съм Атанас Николов, живея в Асеновград. Предимно се занимавам с сайтове, но съм любител боксьoр.
Така написах тази тема за да предложа моито възможности като дизайнер и не само.
Правя всякакъв вид дизайн, като почнем от логота стигаме до дизайн на тениски.
Още съм нов в форума и не съм доказал своята честност и лоялност, но всичко става с времето, нали така. Е, това е моят уеб сайт- www.a-nikolov.com , ако ви хареса или просто искате да ви изработя примерен дизайн на каквото и да е, който ако ви хареса да закупите можете да се свържeте с мен. Цени не съм писал защото всичко е според това какво иска клиента, но цените ще са достъпни за всички.И за 1-вите трима които поискат някакъв дизайн, ще бъде безплатен за да се убедят в бързината, точността и креативността ми. С поздрави, Атанас!
Едит: Имам си кодер, с който може да реализираме вашата идея.
 
Последно редактирано:
От: Уеб и графичен дизайн /логота, уеб дизайни, визитни картички, брошури и така ната

Тамън се зарадвах като видях една по-различна портфолио страничка (абе сякаш съм мяркал тоя дизайн и преди...), ама няколкото изречения, от които се състои контента, все едно някой бавноразвиващ ги е писал. И на двата езика.
 
От: Уеб и графичен дизайн /логота, уеб дизайни, визитни картички, брошури и така ната

Радвам се, че имаш мнение по- въпроса. За дизайна, лично мой е. Незнам къде си го мяркал, ама такъв друг няма. За контента, и аз съм съгласен с теб, контента го измисли мой приятел, според това което му казах да има, защото правих дизайна за един хотел, и нямах време да си пиша текста. А сега съм свободен що-годе и ще си напиша нов хубав текст, който няма да си помислиш, че го е писал бавноразвиващ. Благодаря за мнението ти.
Между другото, целта ми беше сайта ми е да нова мода. Да няма бутони, всичко да е на една страница. Ако имаш някакви въпроси или коментари, пиши в темата :)
 
От: Уеб и графичен дизайн /логота, уеб дизайни, визитни картички, брошури и така ната


- това правих днес за един контест за 99designs.com
xtraderlogo.png

- това също го правих днес за една фирма от 99designs.com
Коментирайте творбите ми, и както казах по- горе за първите трима поръчали е безплатно.
Когато всичко е готово при поръчката, давам .psd, .png, .jpeg файл. С поздрави, Атанас!
 
От: Уеб и графичен дизайн /логота, уеб дизайни, визитни картички, брошури и така ната

Сбърках темата.. извинявам се!!!!
 
От: Уеб и графичен дизайн /логота, уеб дизайни, визитни картички, брошури и така ната

Хм, аз не видях закакво става въпрос и какво си сбъркал, но няма проблеми.
 
От: Уеб и графичен дизайн /логота, уеб дизайни, визитни картички, брошури и така ната

Пуснах си поста от моята тема в твоята :)
Бях отворил много прозорци и се обърках :)
 
От: От: Уеб и графичен дизайн /логота, уеб дизайни, визитни картички, брошури и така

... За дизайна, лично мой е. Незнам къде си го мяркал, ама такъв друг няма... :)
Абе знаех си че има нещо дето не пасва... Случайно мярнах оригинала на "лично твоя сайт":

http://www.alessandro-cavallo.de/
... даже двете кратунки отдясно беше рипнал ама гледам че сега ги няма:
http://www.a-nikolov.com/

Да нямаш вяра на никой новорегистрирал се в тоя форум :(
 
От: Уеб и графичен дизайн /логота, уеб дизайни, визитни картички, брошури и така ната

И аз до сега не се обадих обаче имах съмнения, че дизайна не е негов :) Браво, че си го засякал с доказателство :)
 
От: Уеб и графичен дизайн /логота, уеб дизайни, визитни картички, брошури и така ната

Много ми е забавно ей така ... Някой самоуверен , че това е негово , колко е креативен и тн ... И накрая му изкарват кирливите ризи ... :) Като гледам си барал кода на места , но не ти се е получило много ... :) Резил !:)
 

Горе