Уеб сайт, който копира съдържание от сайтове за новини?

monefff

Well-Known Member
Здравейте,

Имам 1 фейсбук група, която е строго таргетирана, и ми е доста трудно да намирам публикации за нея..
И ми дойде нещо на акъла.. Понеже не ми се занимава да правя SEO на бг сайтове.. да пиша статии.. да публикувам в директории и т.н, реших да направя друго нещо..

Реших да направя сайт (може Wordpress,дори по-добре него), който да взима rss фийдовете на Dnes.bg.. plovdiv24.bg И т.н.. На големите новинарски уеб сайтове, и да публикува статии, със снимки направо в моят сайт, КАТО РАЗБИРА СЕ ОТДОЛУ ЩЕ ИМА ЛИНК С ИЗТОЧНИК!!

Някой знае ли къде мога да намеря такова чудовище ? :)

Имам 1 излишно домейнче.. поне да зглобя нещо, да давам на хората, да четат разни новини :)

Ще раздавам зелена репутация, на който ми помага ;), дори на тези които се опитват :p

Поздрави,
Симеон
 
От: Уеб сайт, който копира съдържание от сайтове за новини?

Аз не съм програмист но бих те посъветвал да постнеш проекта в някой от 3те основно фрииленс сайта и да видиш какви оферти ще получиш. Знам че големите могат да поставят големи изисквания за да ти постнат проекта но винаги можеш да намериш някой фрееленс програмист да ти каже как може да стане. Може и да има и готов плъгин за това, не знам, просто аз така бих направил.
 
От: Уеб сайт, който копира съдържание от сайтове за новини?

Ако разбираш от Joomla - http://3dwebdesign.org/view-document-details/16-joomla-rss-feed-aggregator.html
Аз го ползвах на един мой сайт и съм доволен. Свърши работата за която го бях сложил. Не знам доколко ще ти е полезно, но поне и Джумлата и този агрегатор са безплатни.
 
От: Уеб сайт, който копира съдържание от сайтове за новини?

Здравей,
Снощи си направих един сайт на wp, като му сложих rss за емисии от новинарските сайтове с RSS Poster Free Version.
Без да е реклама, това е сайта и да ти кажа, вече са се публикували около 20 поста.
novina-ta.info
 
От: Уеб сайт, който копира съдържание от сайтове за новини?

Аз наскоро писах такова нещо на ПХП. Не за CMS, за личен къстъм сайт. Не е толкова трудно да се напише - с един регекс взима съдържанието, а после го форматира като XML и ти е готов RSS-а. Ако решиш да го правиш сам, склонен съм да помогна където имаш проблем.
P.S. RSSImport е плъгин за уърдпрес, който прави нещо такова. Може да се пипне малко кода да е удобен и да работи със снимки и готово .
 

Горе