Продава се: Уеб сайт управляван чрез Facebook

ivanslavchev

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте, колеги,
ние от фирма Nisell предлагаме услугата изработка на уеб сайт управляван чрез Facebook (Pagevamp). Уеб сайтът е насочен към малкия и среден бизнес, като позволява управление от потребители без програмистки познания. Актуализирането на информацията се извършва чрез публикации на Facebook страницата, към която е свързан. Изработката на уеб сайтът е безплатна, като единствено се заплаща хостинга. При предплащане на 12 месечен хостинг план, клиентът получава подарък безплатен домейн (.com;.info;.org). Цената на хостинг за 1 месец е 29лв без ДДС, а при предплащане за 12 месеца е 269лв без ДДС за целия период + подарък безплатен домейн. Уеб сайтовете, които предлагаме са SEO оптимизирани и с Responsive( адаптивен дизайн), за да изглеждат отлично на всички видове устройства. Предлагаме 14 дневен безплатен тестов период, през който да се уверите в качествата на уеб сайта.
На уеб адрес http://nisell.org/, може да видите нашия уеб сайт на английски, изработен изцяло с технологията Pagevamp. Повече информация за услугата, може да намерите на nisell-bg.com.
За да популяризираме услугата, предлагаме 20% комисионна за всеки нов клиент, който активира след ваша препоръка.
За повече информация, моля пишете ни на [email protected]
 
От: Re: Уеб сайт управляван чрез Facebook

Изпратих ти демо на лично
 
От: От: Уеб сайт управляван чрез Facebook

Здравей,
моля те погледни най-големия хостинг план на водещите хостинг компании в България колко струва на месец. Виж колко струва един домейн за една година След това провери колко струва изработка на уеб сайт в интернет. Когато направиш проверката, може да продължиш по български да коментираш срещу всичко и всеки. Ако за вашия бизнес 30лв на месец е много, то по-добре да не се занимавате. Има хора, които ползват услугата и са изключително доволни. Приятно гледане на видео клипове!
Поздрави
Иван
 
От: Уеб сайт управляван чрез Facebook

Да бяхте дали 60$ за платена тема на WP поне... http://nisell-bg.com/ Ако правите сайтове като този, по-добре наистина се откажете от този занаят.
 
От: Уеб сайт управляван чрез Facebook

Щом ще е с лошо, така да е.
По-късно щр пусна тук как да си направите това без да плащате по 30 лева без ДДС.
 
От: Уеб сайт управляван чрез Facebook

Сертификати имат хората :Д, а иначе на какъв хостинг ще съм ? За 36 лв ще издържа ли по 200к импресии на ден wp-to ? За един приятел питам... :)
 
От: Уеб сайт управляван чрез Facebook

На мен нещо не ми е ясно какво точно представлява сайта.
Може ли да го напишеш, като за по-прости хора?
Аз до колкото разбрах ...сайта взима инфо от фейсбук и го поства в сайта. Така ли е?
 
От: Уеб сайт управляван чрез Facebook

Да, актуализирането на новините става чрез публикуване на Facebook страница, с която е свързан уеб сайта.
Можете също така чрез едитор да създавате нови уеб страници, да добавите електронен магазин, да интегрирате лайф чат и тн.
 
От: Уеб сайт управляван чрез Facebook

Къде се хоства сайта при вас или?
 
От: Уеб сайт управляван чрез Facebook

Уеб сайтът се хоства при Pagevamp.com и не може да бъде преместван.
До колегата от Web Visuality, да идеята е всеки да може да си направи сам уеб сайт, който да изглежда добре, да може да се управлява от хора без уеб познания и да има включена поддръжка. Найсел е официален партньор на Pagevamp и цените, които предлагаме са съобразени с техните. Ние предлагаме помощ при разработването на уеб сайта, защото повечето клиенти не познават всички възможности, които Pagevamp предоставя. Без усилия може да се интегрира електронен магазин към уеб сайта. СТАН, няма как да преместите уеб сайта на ваш хостинг, защото това би застрашило "ноу хау"-а на Pagevamp. Месечната цена, която заплащате включва неограничен хостинг, който надявам се от демо уеб сайтове сте се убедили е доста бърз. Може хостинг плана да се заплати чрез електронната система на Pagevamp, а също така и чрез Найсел ЕООД. Ако въпросът ти е свързан с комисионната, тя се предоставя за всеки нов клиент.
 
От: Уеб сайт управляван чрез Facebook

Уеб сайтът се хоства при Pagevamp.com и не може да бъде преместван.
До колегата от Web Visuality, да идеята е всеки да може да си направи сам уеб сайт, който да изглежда добре, да може да се управлява от хора без уеб познания и да има включена поддръжка. Найсел е официален партньор на Pagevamp и цените, които предлагаме са съобразени с техните. Ние предлагаме помощ при разработването на уеб сайта, защото повечето клиенти не познават всички възможности, които Pagevamp предоставя. Без усилия може да се интегрира електронен магазин към уеб сайта. СТАН, няма как да преместите уеб сайта на ваш хостинг, защото това би застрашило "ноу хау"-а на Pagevamp. Месечната цена, която заплащате включва неограничен хостинг, който надявам се от демо уеб сайтове сте се убедили е доста бърз. Може хостинг плана да се заплати чрез електронната система на Pagevamp, а също така и чрез Найсел ЕООД. Ако въпросът ти е свързан с комисионната, тя се предоставя за всеки нов клиент.

Няма такъв неограничен хост не приказвайте глупости. Има си ограничения винаги.
 
От: Уеб сайт управляван чрез Facebook

Месечният трафик е неограничен!
 
От: Уеб сайт управляван чрез Facebook

Видях че имат екомерсе решение, ще ми се да разгледам подобно демо.
Идеята е хубава и цената е разумна, може да е полезна на много хора. Но от моя опит, знам едно, рано или късно клиента иска нещо... модулче, доработка, промяна... И тогава ограниченията на тоя вид услуги ги спъват.
Ще развива клиента сайт, ще рекламира година, две, трупа реп. и после .... всичко от начало.

Не знам, може момчетата от pagevamp.com/... да следят последните СЕО стандарти и да реагират на време с внасянето и изменението на кода. Може да са отворени и да са предвидили всякакви опции за почти всичко дето може да му хрумне на човек, абонаментни плащания, вип отстъпки и етц.
Дано е така.

Аз знам че за последната половин година мигрирах на Opencart 8-9 магазина от една друга много популярна подобна услуга.
 
От: Уеб сайт управляван чрез Facebook

СТАН, прав си, че добавянето на модули и доработки е ограничение за услугата. Услугата е предимно насочена към ресторанти, фотографи, заведения, лични уеб сайтове, които имат нужда от атрактивен уеб сайт, на който често да обновяват съдържанието. Нещо, което отличава Pagevamp уеб сайтовете е, че само с един клик може да смениш темата и целият уеб сайт се конфигурира, за да изглежда по съвсем различен начин. Ще ти изпратя демо уеб сайтове с вграден ecommerce.
 

Горе