Уеб фирма търси оптимизатори

От: Уеб фирма търси оптимизатори

Търсите оптимизатор или оптимизатори?

Коя е Вашата фирма, къде се намира?

По какви проекти ще се работи (български/небългарски) ?

Какво разбирате под сео оптимизатор (защото напоследък тенденцията като гледам е, тази длъжност да включва: отлични писателски умения, писмени и говорими на два езика, перфектно владеене на Photoshop, комуникация с клиенти, програмистки умения... и какво ли още не :) )

Дайте повече информация, ако искате да привлечете вниманието на повече хора и респективно да получите повече CV-та
 
От: Уеб фирма търси оптимизатори

На този етап ни трябва оптимизатор, който ще работи по български проекти, макар и да не е изключено да се наложи работи и върху чужди. Фирмата и седалището ще бъдат съобщени след получаване на актуално CV и контакти за директна връзка ( заради друга тенденция, процедираме така ).
 
От: Уеб фирма търси оптимизатори

Е трябва да напишете поне в кой град се намирате. Каква ми е файдата да ви пращам cv и вие след това да ми кажете че се намирате в Долно Изнанагорнище ?
 
От: Уеб фирма търси оптимизатори

Модераторите, вкарайте един задължителен образец как се пускат обяви, че аман вече от такива писания изпълнени с конкретика и смисъл...................... :)
 
От: Уеб фирма търси оптимизатори

На този етап ни трябва оптимизатор, който ще работи по български проекти, макар и да не е изключено да се наложи работи и върху чужди. Фирмата и седалището ще бъдат съобщени след получаване на актуално CV и контакти за директна връзка ( заради друга тенденция, процедираме така ).

това е все едно да напишеш: търсим шофьор

въпрос: шофьор на какво?
отговор: на лека кола, но ще се налага и ТИР от време на време :)

п.п. с това искам да ти кажа, че с така изложени изисквания няма да намериш сериозен и можещ човек
 
От: От: Уеб фирма търси оптимизатори

И накрая след изпращането на всички документи (шоф. книжки, психота) ще излезе работата че трябва да го караш на NFS :D


това е все едно да напишеш: търсим шофьор

въпрос: шофьор на какво?
отговор: на лека кола, но ще се налага и ТИР от време на време :)

п.п. с това искам да ти кажа, че с така изложени изисквания няма да намериш сериозен и можещ човек
 
От: Уеб фирма търси оптимизатори

И от какъв зор ще си изпращам личните данни на някой анонимник ? Публикувайте името на фирмата за да си направим проверка и преценим !
 
От: От: Уеб фирма търси оптимизатори

Модераторите, вкарайте един задължителен образец как се пускат обяви, че аман вече от такива писания изпълнени с конкретика и смисъл...................... :)
:beer: напълно съм съгласен.
 
От: Уеб фирма търси оптимизатори

На такива обяви се цъка "Х"-а горе в дясно. Не случайно бях пуснал тема за постните обяви, които са масова тенденция напоследък. Blinky и Coolice наистина трябва да направят нещо по въпроса :evil:
 
От: Уеб фирма търси оптимизатори

аРе бе... Едно време в Jobs-а се въртяха по 10 000 CV-та на ден, и то все към фирми, които я имат показано име, я не.
Кое е по-различното сега? И какво толкова включвате в тея CV-та, че ви се свидят? Актове за раждане и темподобни ли?

И от двете страни е гадно. Който си търси работа и е сериозен се съобразява с бъдещия работодател, свързва се с него, предоставя информация, ходи по интервюта и така нататък. Ако фирма си търси служител и е сериозна фирма се съобразява и предоставя всякаква необходима информация, за да не ги заливат със CV-та хора, които нямат интерес или възможности, а също и за да отсеят по-лесно само хората, които им трябват.

Като не си търсите работа, що сте в тази тема? А пък фирмата като си търси служител що не обясни малко какви изисквания има и каква аджеба е тая фирма, както и други често задавни въпроси по форумите - град, телефон, може ли надомно, от кога е фирмата и т.н.
 
От: Уеб фирма търси оптимизатори

Търся си кола който иска да ми звъне не давам повече информация защото .......... Не съм съгласен с такива обяви или пък продавам сайт за повече инфо на Л.С ама каква кола се търси или какъв сайт се продава. Иска се информация а не се дава не съм оптимизатор и няма да си подавам молбата но е дразнещо и то доста. То затова е форум както едните споделят така и другите да го правят.
 
От: Уеб фирма търси оптимизатори

На този етап ни трябва оптимизатор, който ще работи по български проекти, макар и да не е изключено да се наложи работи и върху чужди. Фирмата и седалището ще бъдат съобщени след получаване на актуално CV и контакти за директна връзка ( заради друга тенденция, процедираме така ).
Може да си прав за себе си поради ред причини, но това наистина е несериозно. Нема шанс някой светнат (а ти такъв търсиш) да ти прати какво и да е без повече инфо
 
От: От: Уеб фирма търси оптимизатори

Може да си прав за себе си поради ред причини, но това наистина е несериозно. Нема шанс някой светнат (а ти такъв търсиш) да ти прати какво и да е без повече инфо
Не знам, колко няма шанс, но истината е че няколко доста светнати, както се изрази ти ми пратиха cv. А към останалите, мислих да не си правя труда повече да пиша в темата, но все пак... Какво значи несериозно? А сериозно ли е като си обявиш публично сайта за продажба да дойде някой келеш и да ти из*ере една камара л*йна?

Като не ви изнася, не четете, не кандидатсвайте, какъв е проблема не мога да разбера? За всеки влак си има пътници...
 

Горе