Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

uni-web

Well-Known Member
Нямам думи да се изкажа! :(
http://spodeli.eu/ukrainski-voynitsi-razpavat-na-krast-opalchenets-18-articles-956.html
[h=2]Смразяващи кадри разкриващи как четерима украински войници разпъват на кръст опълченец, дръзнал да се опълчи на строгия режим в тази област. Кадрите не се препоръчват за лица под 18 години и със слаби нерви.

[/h]
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Къде сте бе блекита млекита бърнита мърнита дето все ги защитавате тея шибани хамерикански подлоги? Хайде елате да си кажете мнението, това ли ви е демокрацията в 21-ви век. :mad:
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Тея изроди задминаха и ислямска държава чак. Отврат! Даже онея в известна степен ги разбирам, нали са терористи, по им е присъщо да правят изродии. Тука са редовна армия, как е възможно да правят това!? Съжалявам че го гледах.... много гадно! Да го бяха гръмнали и да се приключва.... Че и го запалиха, деба уродите неземни, деба....
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

И ислямска държава, и киевската хунта са спонсорирани от САЩ. Единствената разлика между тях е религията. Това не са хора. От кога е клипа?
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Споделяйте, нека повече народ го види, няма как да достигне иначе в бг по друг начин. :(
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Пък аз ще се надявам, да не ми дойдат на гости някои качулки. :(
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Откъде е видеото, оригинала?
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

От ютуб, ама го свалих и качих на моя профил, че да го има на повече места.
Откъде е видеото, оригинала?
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

От снощи е клипа или по-скоро от предната вечер братле, в Русия е масово разпространен вече, но аз снощи го видях писах си и с руснаци и ги питах.
И ислямска държава, и киевската хунта са спонсорирани от САЩ. Единствената разлика между тях е религията. Това не са хора. От кога е клипа?
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Ще се намери ли един читав немски журналист да попита дебелата Ангелинка защо подкрепя такива уроди?!...
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Нямам си на идея помагайте да го разпространим, докато все-още е живо видеото, че нищо чудно и да го свалят.
Ще се намери ли един читав немски журналист да попита дебелата Ангелинка защо подкрепя такива уроди?!...
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Пиши на блитц, те ще го качат и разпространят
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Тая не я вярвам, те са платени от америка надали ще го публикуват, в моя сайт съм сигурен поне, че няма да го сваля щото си е мой.
Пиши на блитц, те ще го качат и разпространят
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

За това моля хората от тук които имат големи страници да помагат, аз съм го споделил по всички мои, но моите са малко само 100к. фена, а знаете какъв е рийча в момента.
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Тая не я вярвам, те са платени от америка надали ще го публикуват, в моя сайт съм сигурен поне, че няма да го сваля щото си е мой.

Пробвай, Уни, може и да го публикуват. Нека ги видим колко и дали им стиска.
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Между другото, Форт Ръсс са го публикували, ще се разпространи.
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Това са долно племе, много искам да нападнат Крим или друга територия на РФ и конфликта ще приключи за 3 дни и тея изроди ще си намерят майстора

Страхлива измет, силни са само като избиват невинни цивилни граждани
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Боби, аз очаквам провокации за 9 май, те затова им изпратиха инструктори сега, да ги запознаят с тактиката и да ги подготвят. Както НЕслучайно използваха олимпиадата в Сочи за преврата в Киев, така сега ще използват парада в Москва, за да разпалят военните действия. Според международните конвенции и закони-този, който нападне пръв е агресора, така че може да видим Кадиров в укропската рада скоро....
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Знам, че няма братле, но ние обединим ли се можем, нищо че може да падне и сървъра, ама майната му и на него и на суперите, ако трябва ще го преместя на другия дето няма да падне. Моля ви споделяйте навсякъде!
Пробвай, Уни, може и да го публикуват. Нека ги видим колко и дали им стиска.
 
От: От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Това са уроди братле, аз направо нямам думи как може такова нещо. :(
Това са долно племе, много искам да нападнат Крим или друга територия на РФ и конфликта ще приключи за 3 дни и тея изроди ще си намерят майстора

Страхлива измет, силни са само като избиват невинни цивилни граждани
 

Горе