Умен-Прост народ!

dalasweb

Well-Known Member
Как може да сме в класацията на първо място за наи-умен интелегентен народ, а същевременно да сме и прости!Почти 4 години работим с един клиент и поръчва всеки месец.
Как не можа за толкова години да запомни кое как се поръчва!:wink:
Пък той не е единсвен сигурно и вие имате подобни клиенти!Гаргамеловци!
 
От: Умен-Прост народ!

Как може да сме в класацията на първо място за наи-умен интелегентен народ, а същевременно да сме и прости!Почти 4 години работим с един клиент и поръчва всеки месец.
Как не можа за толкова години да запомни кое как се поръчва!:wink:
Пък той не е единсвен сигурно и вие имате подобни клиенти!Гаргамеловци!

Себе си ли визираш? Може даласе като има такива Гробарчета като теб и тато ти ще има и такива хора. :twisted:
 
От: Умен-Прост народ!

Аз съм Комунист от старите идва края на месеца:clap:!
Да те питам теб Тройната като сдаваха власта имаше 1 милиард излишък.Бат Бойко каза че ще дава 2000 заплата и гласувахме за него.Но в един момент ко има 4 милиярда задължения .Е нема да има таквиз заплати ИСкайте си ги от Тройните !
 
От: Умен-Прост народ!

Аз съм Комунист от старите идва края на месеца:clap:!
Да те питам теб Тройната като сдаваха власта имаше 1 милиард излишък.Бат Бойко каза че ще дава 2000 заплата и гласувахме за него.Но в един момент ко има 4 милиярда задължения .Е нема да има таквиз заплати ИСкайте си ги от Тройните !

Гледай продажните медии и ги чети още и ще ти се отворят очите. :wink:
 
От: Умен-Прост народ!

uni-web май и ти си от нашите дет се занимават с WEB само твойто УНИ не разбрах -нещо кат uni секс ли е:)
Не се спичай Герб пак ще спечели.Някъде имаше един блог за бат бойко ама ся не ми се търси линка!
 
От: Умен-Прост народ!

uni-web май и ти си от нашите дет се занимават с WEB само твойто УНИ не разбрах -нещо кат uni секс ли е:)
Не се спичай Герб пак ще спечели.Някъде имаше един блог за бат бойко ама ся не ми се търси линка!

Не уни кекс със даласки яйца.
 
От: Умен-Прост народ!

Ахъ значи се разбрахме, може нещо да размениме бизнес някой сайт ,ама требе първо да видя кода читав ти ли е:)
 
От: Умен-Прост народ!

Ахъ значи се разбрахме, може нещо да размениме бизнес някой сайт ,ама требе първо да видя кода читав ти ли е:)

Бизнес с Гербери не правя! Кода си го пиша сам, не чакам на готовите системи, дизайна също.
 
От: Умен-Прост народ!

Чи къв герберист съм я сем КОМУНИСТ от утопичните!
Пък ти щом бъркаш бизнесо с идеология Не ставаш за бизнесмен!
Прочети нещо за АРМАНД ХАМЪР как е търгувал с руснаците и никой не е искал да внася зърно и т.н ЗА Братска Русия!
 
От: Умен-Прост народ!

Как може да сме в класацията на първо място за наи-умен интелегентен народ, а същевременно да сме и прости!Почти 4 години работим с един клиент и поръчва всеки месец.
Как не можа за толкова години да запомни кое как се поръчва!:wink:

Проблема мисле, че е у теб :lol:

не поставяй всички под общ знаменател - има прости (ти си жив пример) но не може всички да са такива... :-o

ако пък казваш, че при теб всички са такива - не искам да си представям какво и къде работиш :D
 
От: Умен-Прост народ!

лЪВЧО ТИ бизнесо не ми го барай :twisted:тук влизам за кеф и ми е хоби вебарските истории ,аз хлеб от нет не вадя .НЯКОИ са рибари ловджии тва е Кат те гледам от 24 часа 25 си във форумо!Сигурно имаш на гъзо си фисури от онези външните , мно боолят:arrow::arrow:
сякаш си в мензис.
Дори мога да кажа че бизнеса ми при ГЕРБ е по-добре отколкото при тройната дето все рушвети давах!:clap:
А за мързеливите крив им космоса ,щом в тези хубави и доходоносни времена не моат пари да праят:cry: :)
за тва келепиро ми е Бат Бойко да е на власт!
 
От: Умен-Прост народ!

лЪВЧО ТИ бизнесо не ми го барай :twisted:тук влизам за кеф и ми е хоби вебарските истории ,аз хлеб от нет не вадя .НЯКОИ са рибари ловджии тва е Кат те гледам от 24 часа 25 си във форумо!Сигурно имаш на гъзо си фисури от онези външните , мно боолят:arrow::arrow:
сякаш си в мензис.
Дори мога да кажа че бизнеса ми при ГЕРБ е по-добре отколкото при тройната дето все рушвети давах!:clap:
А за мързеливите крив им космоса ,щом в тези хубави и доходоносни времена не моат пари да праят:cry: :)
за тва келепиро ми е Бат Бойко да е на власт!

Герберчето си извади вафлата и каза! :lol:
 
От: Умен-Прост народ!

голяма вафла показа накъдерна необрязана !
 
От: Умен-Прост народ!

Как може да сме в класацията на първо място за наи-умен интелегентен народ, а същевременно да сме и прости!Почти 4 години работим с един клиент и поръчва всеки месец.
Как не можа за толкова години да запомни кое как се поръчва!:wink:
Пък той не е единсвен сигурно и вие имате подобни клиенти!Гаргамеловци!

Има хора и хора - умен или не абсолютно всички държави имат престъпници, будали, луди и т.н. - щом е редовен клиент може би можеш да драснеш някое скриптче да му автоматизира поръчките на човека, че да не те занимава.
ПП. Който и да спечели все ще има 1 задача - да измисли още 1 начин да пълни хазната. Лошото е, че този начин пак е е от нашите джобове.
 
От: Умен-Прост народ!

СКрипта е готов направиха ми го ,а той поръчва само по телефона , не ползвал компютър.но ядът ми не е затова че не ползва компютър ,а не запомни за толкоз години , че дължината и широчината на топовете плат при мене е постоянна!
 
От: Умен-Прост народ!

голяма вафла показа накъдерна необрязана !

Алоууууууу аз съм Българин обрязването е за мюсюлмани. Не бъркай двата щата.
 
От: Умен-Прост народ!

@dalasweb Значи е време за някоя сладка блондинка да дига телефона, да носи кафенце и въобще да подслажда живота :)
И най - вече да помни какви платове продавате, де :)
 
От: Умен-Прост народ!

@dalasweb Значи е време за някоя сладка блондинка да дига телефона, да носи кафенце и въобще да подслажда живота :)
И най - вече да помни какви платове продавате, де :)

Хехехе две са на работа ,та те вдигат тилефона и просто ги чух как се ядосваха !
Аз си кюткам у форумо ,гледам филми ,секс снимки и бизнесо си върви.Американска мечта!За тва съм за Герб!
Сегиз тогиз слизам долу да смазвам колелата.Като при Хауърд Хюз !
Е не че се хваля ,но доста кинти съм прочел ,опс книги де!
 
От: Умен-Прост народ!

Хехехе две са на работа ,та те вдигат тилефона и просто ги чух как се ядосваха !
Аз си кюткам у форумо ,гледам филми ,секс снимки и бизнесо си върви.Американска мечта!За тва съм за Герб!
Сегиз тогиз слизам долу да смазвам колелата.Като при Хауърд Хюз !
Е не че се хваля ,но доста кинти съм прочел ,опс книги де!

пак се изхвъргаш кат ч*кия на мокър пясък
 

Горе