Услуги от Владислав Йорданов

genchosam

Well-Known Member
Рейтинг - 98.9%
89   1   0
Мой колега е доста зает и пожела аз да поемам негови поръчки. В няколко реда ще опиша кой е той,с какво се занимава,какви услуги предлага и на какви цени.. :) Гарантирам качество от този млад и амбициозен човек. :-o Времето му е доста запъленено,за това който иска да ползва услугите му ще трябва да се съобрази с малко по дългосрочни срокове от обичайните.

"За мен:
Казвам се Владислав Йорданов, на 16г. от гр. Кюстендил. Обичам дизайна и се развивам в сферата на графичния дизайн - Graphic, CG Designer/Web, Front-End Developer. Започна да ми харесва и фотографията :)...

Повече за мен можете да прочетете на: www.vjordanov.com
За контакти: [email protected]

Уеб дизайн:
www.dwnl.vjordanov.com/imp/web
web.png
В процеса на работа клиентът ще получава много междинни резултати и ако желае корекции, те ще бъдат нанесени незабавно :).
Wireframe-а на проекта е безплатен (това е структурата на уеб дизайна, скицираният резултат).

Банер дизайн:
banner.png
Динамичните банери могат да са *.gif, направени с Adobe Photoshop и *.swf, изградени с помощта на Adobe Flash.


Лого дизайн:
logo.png
Цените варират спрямо сложността на логото и дали искате печатен вариант, интерпретиране, hor/ver композиране и др. Логото може да е в растерен формат, като размера ще е достатъчно голям, за да се разтяга до някаква степен. Ако ви трябва лого за предпечатни материали, тениски, шапки и др., то ще трябва да е векторно.

Това са основните 3 категории, но ако имате нещо друго наум пишете едно смело писмо на [email protected] ;)
Портфолио: vjordanov.com "

За поръчки ми пишете в темата или на скайп: eros__pk. Сроковете са в зависимост от работата,както и винаги може да договорим цена за това което желаете извън предлаганите тук услуги.:)

С уважение,Евгени! :wink:
 
Последно редактирано:
От: Услуги от Владислав Йорданов

Зарежда се за 0,6 секунди, хоства се на сървър с 99.99% ъптайм/бизнес хостинг/максимален трафик в София. Apache 2.4 + backup сървър и CDN за всеки случай ;). Проблемът е в теб, пробвай с рефреш.
Изграден е изцяло с HTML5, CSS3 + jQuery, така че ако го отваряш през Internet Explorer 6 с 256MB RAM ще почакаш.

Относно Skype, моят е vladchooo, на колегата @er0s е eros__pk.

Предпочитам поръчките да минават през него.

Все пак можете да пишете и на [email protected] или да ползвате контакт формата в сайта.

Лека вечер!
 
От: Услуги от Владислав Йорданов

Предполагам международната свързаност на сървъра ти е леко бавна , което е нормално за български доставчици и 0.6 секунди е предполагам само за България :)
и не, не го отварям през ИЕ 6 с 256 рам :D
 
От: Услуги от Владислав Йорданов

От чужбина се зарежда доста по-бавно. От България е нормално.
 
От: Услуги от Владислав Йорданов

От чужбина се зарежда доста по-бавно. От България е нормално.
Благодаря ви за мнението ,но моля от тук на татък да се коментират услугите,които предлагаме. :)


Весели празници!
 
От: Услуги от Владислав Йорданов

1 ревю копи за човек от форума с 500+ мнения и положителна репутация на статичен банер. За съжаление мога да предложа само един - първият писал в темата,че го иска и отговаря на условията печели!
 
От: Услуги от Владислав Йорданов

ти ли правиш банерите?
ако да - защо по дяволите използваш чуждо портфолио?
 
От: Услуги от Владислав Йорданов

Доволен съм от ревюто, само не знам кое как мога да ползвам като се разбрахме да има същите размери като това на сайта вмомента, иначе е хубаво, нищо че отдолу си е лепнал фуутер текст, който не знам как може да се махне, но добре е, доволен съм, има талант човека.
 
От: Услуги от Владислав Йорданов

Доволен съм от ревюто, само не знам кое как мога да ползвам като се разбрахме да има същите размери като това на сайта вмомента, иначе е хубаво, нищо че отдолу си е лепнал фуутер текст, който не знам как може да се махне, но добре е, доволен съм, има талант човека.

Благодаря ти за мнението,мисля че ти изпратих и .psd файл. Да отбележа ние предлагахме статичен банер,но направихме компромис и получи ревю за лого.

Очакваме нови поръчки :)
 

Горе