Успеха на Макдоналдс и Рей Крок

Kmark

Member
Как Рей Корк е създал цялата тази империя разпростираща се по цялата планета и как печалбите непрекъснато се увеличават. Отговора е с уникална стратегия която ще разгледаме по долу в статията.

http://investbg.net/?p=168

:D

Надявам се статията да се хареса лично съм я писал тъй като не видях никъде да се описва създаването на Макдоналдс.
 
От: Успеха на Макдоналдс и Рей Крок

Аз това в университета по Предприемчиво го бях учил. хах :DЕдно време е трябвало само уникална идея и вероятността за успех е била по-голяма от сега. Сега всичко е претъпкано, заето и топлата вода е открита и е по-трудно постижимо.

Другото което той е започнал бизнеса си в САЩ, ако беше българин и живееше в България дето нищо не вирее ще да си умре беден средностатистически пенсионер. :)

Ако живееш в някоя от белите страни има вероятност ако си креативен да станеш поне милионер ама в БГ само ще си четеш как хората правели милиарди (освен ако не си много крадлив и труден за хващане). :wink:
 
Последно редактирано:
От: Успеха на Макдоналдс и Рей Крок

Концепцията на Макдоналдс е на братята Док и Мак но човека изградил и превърнал Макдоналдс в най-голямата верига за бързо хранене в света е Рей Крок.
Без него едва ли щеше в момента да бъде това което е. Тук описах малко по подробно това. http://investbg.net/?p=179

Просто братята са имали страхотна идея но със слаба реализация, а Рей К. успял да я използва по най-добрия начин.
 
От: Успеха на Макдоналдс и Рей Крок

Страхотни статии, но трябва да се подобри правописа. Написани са много неграмотно :(
А Крок купува компанията само за 1 милион.:shock: Братята са се прецакали :lol:
 
От: От: Успеха на Макдоналдс и Рей Крок

Страхотни статии, но трябва да се подобри правописа. Написани са много неграмотно :(
А Крок купува компанията само за 1 милион.:shock: Братята са се прецакали :lol:

Ами всичко опира до предприемачеството на Крок в крайна сметка, не бих казал са се прецакали :).
 
От: Успеха на Макдоналдс и Рей Крок

Така е наистина. В действителност нещата можеха да тръгнат в съвсем друга посока и сега да се чудим к'во е жълтото М.
 

Горе