ФБ фенове срещу реклама

mihluzin

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
82   0   0
Здравейте,
Предлагаме добавяне на фенове във ваши фен страници или можем да ви дадем готови, срещу реклама във ваш сайт.
Единственото ни изискване е сайта да има над 500 посещения дневно.
Желаещите да ми пишат на ЛС или в скайп: mihluzin87
 
От: ФБ фенове срещу реклама

Да, повечето страници са правени с лайкджакинг.....
 
От: ФБ фенове срещу реклама

Сайтовете да са на български, а тематика... почти всякаква е подходяща....
 
Е добре ква е логиката да получавате истинска реклама, а да наливате "кредени" фенове. Всеки от които може да репортне страница ми и тя да изгори.
Аз предлагам друго - реклама при мен а вие пускате мой линкове на всички ваши ФБ страници. ТАка става ли?
 
От: ФБ фенове срещу реклама

Е добре ква е логиката да получавате истинска реклама, а да наливате "кредени" фенове. Всеки от които може да репортне страница ми и тя да изгори.
Аз предлагам друго - реклама при мен а вие пускате мой линкове на всички ваши ФБ страници. ТАка става ли?
Те, ако така банваха страници никой в този форум нямаше да се занимава, но като се огледам, все още всеки има интерес към фен страници... защо ли....
Иначе не - не ние изгоден този вариант, защото по-скоро си пускаме наши линкове, директно към магазина - с рекламата срещу фен страници един вид разменяме трафик, с разликата, че не се занимаваме да пускаме вашите линкове, тъй като най-малкото, не разполагаме с време, за да ги постваме из всичките ни фен страници.
 
От: ФБ фенове срещу реклама

500 посещения дневно срещу колко фена? И може ли рекламата да е на не един, а на два сайта с над 500, и как ще се оценява всичко?
 
От: ФБ фенове срещу реклама

500 посещения дневно срещу колко фена? И може ли рекламата да е на не един, а на два сайта с над 500, и как ще се оценява всичко?
Всичко е въпрос на договорка - прати ми сайтовете и съответно месечните им посещения и ще ти дам оферта, като евентуално ще ми кажеш дали те устройва или не, с идеята да намерим вариант, който да устройва и двама ни.
 
От: ФБ фенове срещу реклама

Писах ти на лично!
 
От: ФБ фенове срещу реклама

Писах ти на лично!
Пратих ти оферта......
 
От: ФБ фенове срещу реклама

Да направя малко ПР- Колегата вече пълни страницата доста бързо, а офертата, която ми предложи е доста добра! :p
 
От: ФБ фенове срещу реклама

Да направя малко ПР- Колегата вече пълни страницата доста бързо, а офертата, която ми предложи е доста добра!
Благодаря! Това е идеята - и двамата да сме доволни.....
 
От: ФБ фенове срещу реклама

Приемаме още предложения....
 
От: ФБ фенове срещу реклама

Имаш ЛС, очаквам от теб да ме изненадаш с оферта! Поздрави!
Писах ти на ЛС.....
 
От: ФБ фенове срещу реклама

Приемаме още предложения.....
 
От: ФБ фенове срещу реклама

Ъп...............
 
От: ФБ фенове срещу реклама

Още търсим реклама....
 
От: ФБ фенове срещу реклама

Писах ти ЛС надявам се да се разберем и да останем доволни и двамата :)
 

Горе