Предлагам: Фб профили

N1ck

Active Member
Рейтинг - 100%
5   0   0
Ако имаш профили пусни една услуга за ревюта на страници. Вървят по 5$ парчето. Ще искараш повече пари, мисля :) пиши ако те интересува.

nortrant

Well-Known Member
Рейтинг - 98.9%
87   1   0
Ако имаш профили пусни една услуга за ревюта на страници. Вървят по 5$ парчето. Ще искараш повече пари, мисля :) пиши ако те интересува.
Фейсбук ще го засече със сигурност. Да не говорим, че трудно ще направиш фейк профили да изглеждат реални за пред бъдещите клиенти.

Vasilev91

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравей, търся да закупя профили, но ми трябват реални и такива, които поне веднъж са пускали платени реклами през този профил и е имало направено плащане. Можеш ли да ми предложиш такива?

ivo111

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Защото не ми пишеш на лични затова тук ще ти пиша. Парите ти ги преведох и си ги взе преди повече от десет дена. Обещаваш могократно ди ми пратиш това , което съм поискал. Чакам още или да ми върнеш парите или да ми дадеш профили.

stopcryy

Member
Рейтинг - 50%
1   1   0
Защото не ми пишеш на лични затова тук ще ти пиша. Парите ти ги преведох и си ги взе преди повече от десет дена. Обещаваш могократно ди ми пратиш това , което съм поискал. Чакам още или да ми върнеш парите или да ми дадеш профили.

Не отговарям защото, ти дадох профили по-погрешка който си сменил паролите, и искаше женски профили, предоставих ти едн който каза,че не работи а в същото време пускаш реклами но както и да е профили имам. До 1 час ще получиш 2-то

ivo111

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Да бъдем точни и коректни. Даде ми един женски профил на който се опитах да сменя паролите и пощата и веднага ми поиска разпознаване. А май забравяш , че ти писах че от профила се пускат реклами. Нищо ще почакам .

Vasilev91

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Да бъдем точни и коректни. Даде ми един женски профил на който се опитах да сменя паролите и пощата и веднага ми поиска разпознаване. А май забравяш , че ти писах че от профила се пускат реклами. Нищо ще почакам .

Тези профили, които ти даде може ли да ми кажеш дали през тях е пускана реклама някога преди? Понеже ми дава някакви странни профили, които не мога да проверя без да вляза в тях реално, а ти поне си купувал от него?

ivo111

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Тези профили, които ти даде може ли да ми кажеш дали през тях е пускана реклама някога преди? Понеже ми дава някакви странни профили, които не мога да проверя без да вляза в тях реално, а ти поне си купувал от него?
Ами още чакам профилите . Само съм му ги платил но нищо нямам все още, с изключение на един но през него се пуска реклама и не можех да му сменя пощата тъй като ми иска разпознаване. Тоест нищо.Като ми ги даде ще пиша. Тук.

stopcryy

Member
Рейтинг - 50%
1   1   0
Не карам никой да се доверява имам си клиенти и работя с тях както и с нови друго който ми пишат.

Горе