Купувам: Фейсбук Групи и добавяне на аудитория

CODEXGIGAS

Active Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте на всички потребители!

Търся да закупя фейсбук групи с реална българска аудитория.
- Относно фейсбук групи на футболна тематика заплащам по :
0.01 лева на фен - за групи под 10 000 човека.
0.02 лева на фен - за групи над 10 000 човека.

- Относно фейсбук групи на всякаква тематика заплащам по :
0.01 лева на фен - за всякакви неактивни групи с неопределена аудитория.
0.02 лева на фен - за всякакви активни групи с неопределена аудитория.

Търся да закупя фейсбук трафик и добавяне на българска аудитория към фейсбук група.
- Заплащам за реклами към вашата аудитория в фейсбук на (моя фейсбук група).
- Заплащам за добавяне на хора от фейсбук акаунти в моя фейсбук група.
- Заплащам за създаване на групи от самите вас изцяло или поне на 80% мъжка аудитория.

За повече информация на лично съобщение.
За повече информация коментирайте темата.

След договаряне на сделка предоставям телефонен номер или е-майл за по-бърза връзка с мен. Коректен съм в заплащането и ценя труда на хората.
 
Не , просто докато си формулирах обявата си четох форума.
 
Страниците ти са леко казано , разбити ... Никаква активност и 80% от аудиторията е мъртва .. Какво да ти пиша ?
Точно това прави, пише ми на мен за страницата, като му напиша на лично мълчи като г*з, пълен спамер, за коша
 
Здравей колега, мога да ти добавя хора в групата, даже бяхме започнали комуникация, на ти я прекрати, като не отговори. Ако все още искаш да работим пиши, но само ако си сериозен. Иначе само губиш времето и на двама ни :)
 
Напиши ми на лично съобщение цени над 10 000 човека и време за набиране на тези хора за да се разберем. Очаквам те.
Здравей колега, мога да ти добавя хора в групата, даже бяхме започнали комуникация, на ти я прекрати, като не отговори. Ако все още искаш да работим пиши, но само ако си сериозен. Иначе само губиш времето и на двама ни :)
 
Някой има ли информация предлага ли се такава услуга като добавяне на фейсбук почитатели към дадена страница?
 
Някой има ли информация предлага ли се такава услуга като добавяне на фейсбук почитатели към дадена страница?
Да, пишете на лично.


Пиша Ви на ЛС.
Не си губи времето, тоя е някакво дете което трупа мнения, пише в целия форум на хората и после не отговаря. :)
 
Да, пишете на лично.



Не си губи времето, тоя е някакво дете което трупа мнения, пише в целия форум на хората и после не отговаря. :)


Благодаря HighLifer, въпреки че познавам и хлапета с много успешни проекти, както и лабилни персонажи на по 65 години, та не е до възрастта само. Повдигнахме на младежа темата и сега ще рискувам да му изпратя още едно съобщение преди да го отписвам от играта. ;)
 
@HighLifer - виж сега преуспял предприемач такъв. Аз отговарям на всяко едно лично съобщение когато има стойност. Свързал съм се с Люба още когато ми е писала , просто скоро е видяла съобщението. Всичко опира до твоя комплекс , че на една фейсбук страница не можеш да и предадеш една хубава и реална стойност и в цените се излагаш като кифладжия. В теб все едно виждам циганите по пазара - продават нещо за 5000 лева , след това падат на 3500 , след това падат на 2500 , след това на 1500 , след това падат на 500 лева и след това почти го подаряват за някакви смешни пари. Каква ти е стойността на страницата , при положение , че падна от 5000 лева до 1000 лева ? Та реално какво продаваш и каква стойност има. Ти си неуспешен в продажбите , имаш още доста опит да трупаш. За това изобщо нямаш право да пишеш.
 
Ти толкова си успял, че един трейд нямаш .. а и аз колкото страници съм продал на хората тук, ти толкова косми нямаш на главата си синко .. страниците са моите, мога да ги дам и за лев .. господин фейк профил.

Да отбележа, че и на 1000лв я взимаше страницата, ама като ти пишат почваш други истории да пишеш .. :D
 
Аз се интересувам от сайта за моите лични интереси , а не рейтинг , трейд или каквото и да било. Като цяло ми показа , че твоята страница или ако изобщо е твоя няма никаква стойност. Явно можеш да се сдобиваш с тях , но нямаш никакъв нюх към продажбите. И когато попаднеш на човек като мен , започваш да се обезценяваш самия ти , камоли страниците ти. Сега знам , че каквото и да продаваш или го крадеш или го придобиваш по някакъв начин където няма никаква стойност .. така , че мога да се базикам с теб , така , че да закупя от теб на безценица , защото не можеш да продаваш и най-вече не можеш да влагаш стойност в продуктите ти.
 
Аз се интересувам от сайта за моите лични интереси , а не рейтинг , трейд или каквото и да било. Като цяло ми показа , че твоята страница или ако изобщо е твоя няма никаква стойност. Явно можеш да се сдобиваш с тях , но нямаш никакъв нюх към продажбите. И когато попаднеш на човек като мен , започваш да се обезценяваш самия ти , камоли страниците ти. Сега знам , че каквото и да продаваш или го крадеш или го придобиваш по някакъв начин където няма никаква стойност .. така , че мога да се базикам с теб , така , че да закупя от теб на безценица , защото не можеш да продаваш и най-вече не можеш да влагаш стойност в продуктите ти.

Покажи ни кой си и какво си постигнал :D .. Гледал неговите интереси, а не спира да спами на всеки нов пост
 
Пич пред теб ли трябва да се доказвам и показвам ? За да си говоря с теб , трябва да си бутна нивото да ме разбереш. Също така , кой си ти , че да ти показвам каквото и да било ? Дори не ме интересува колко коментари имам и колко е активен профила ми. Влизам харесва ми нещо , имам мнение - коментирам. Виждам нещо интересно , правя оферта. Харесва ми нещо - купувам го. Трябва ми човек за нещо , намирам го. Знам , че истината боли , обърни внимание на себе си.
 
Пич пред теб ли трябва да се доказвам и показвам ? За да си говоря с теб , трябва да си бутна нивото да ме разбереш. Също така , кой си ти , че да ти показвам каквото и да било ? Дори не ме интересува колко коментари имам и колко е активен профила ми. Влизам харесва ми нещо , имам мнение - коментирам. Виждам нещо интересно , правя оферта. Харесва ми нещо - купувам го. Трябва ми човек за нещо , намирам го. Знам , че истината боли , обърни внимание на себе си.

пуснах сълза, господин фейкър
 
С тоя форум жаргон няма да ме спечелиш , личи си кой не излиза от тук и кой кисне тук постоянно. Пич нямам време за теб , адиос и не ме занимавай с глупости , защото като ти отговарям спамя. ;)
 

Горе