Фейсбук въпрос.Може ли да се скрият снимките?

stranen

Member
Като се влезе във Фейсбук отгоре има меню- "Дневник","За мен","Приятели","Снимки","Още".Като се щракне на "Снимки" се появяват-"Вашите снимки" и "Албуми".Искам да остане само "Албуми".Има ли начин да се скрие "Вашите снимки"?
 
От: Фейсбук въпрос.Може ли да се скрият снимките?

т.е. Никой да не вижда снимките ти или само приятелите да ги виждат (без да са public) ?
 
От: Фейсбук въпрос.Може ли да се скрият снимките?

Искам никой да не ги вижда.Ако някой иска да ги види,да чукне на "Албуми".Снимките да са там подредени в албумчета.
 
От: Фейсбук въпрос.Може ли да се скрият снимките?

Искам никой да не ги вижда.Ако някой иска да ги види,да чукне на "Албуми".Снимките да са там подредени в албумчета.

Ти сериозно ли?
 
От: Фейсбук въпрос.Може ли да се скрият снимките?

Във "Вашите снимки" е хаос,каламбур от всякакви снимки.Не мислиш ли ,че ще е по-добре ако другите хора виждат снимките подредени?
 
От: От: Фейсбук въпрос.Може ли да се скрият снимките?

Във "Вашите снимки" е хаос,каламбур от всякакви снимки.Не мислиш ли ,че ще е по-добре ако другите хора виждат снимките подредени?

Еми подреди си ги!
 
От: Фейсбук въпрос.Може ли да се скрият снимките?

В "Албуми" съм ги подредил.Не искам да се виждат разбърканите,тези от "Вашите снимки"...
 
От: Фейсбук въпрос.Може ли да се скрият снимките?

Защо да е ужас.
Заради многото ограничения, канализиране на всичко от една фирма, диктуване на правила, налагането на един рекламен модел, една фирма решава кое на кой да се показва от създаденото от мен съдържание, убиването на творчеството. Такива неща.
 
От: Фейсбук въпрос.Може ли да се скрият снимките?

Заради многото ограничения, канализиране на всичко от една фирма, диктуване на правила, налагането на един рекламен модел, една фирма решава кое на кой да се показва от създаденото от мен съдържание, убиването на творчеството. Такива неща.

Всеки го ползва по собствено желание. А по въпроса - не можеш да скриваш такива елементи от профила. В албуми са ти подредени, но във Вашите снимки нарочно са направени така, за да се разглеждат всичките на куп мисля.
 
От: Фейсбук въпрос.Може ли да се скрият снимките?

В "Албуми" съм ги подредил.Не искам да се виждат разбърканите,тези от "Вашите снимки"...

Що не ги изтриеш?
 
От: Фейсбук въпрос.Може ли да се скрият снимките?

Всеки го ползва по собствено желание.

"Умовете ни се вкарват в шаблони, вкусовете ни се формират, идеите ни се внушават от хора, за които никога не сме чували…” - Едуард Бернайс ("Пропоганда" от 1928 г.).
 
От: От: Фейсбук въпрос.Може ли да се скрият снимките?

Защото се изтриват и от дневника,също и от "Албуми".А аз не искам да се изтриват от тях.

Ама си и ти! Вискяр те бъзика бре, щото от колко време си тук, във форума, има достатъчно теми, а още не си се запознал с основни неща! :)
 
От: Фейсбук въпрос.Може ли да се скрият снимките?

Аз не се бъзикам с никой,не искам да се бъзикат и с мен.
 

Горе