Фейсбук група купувам продавам

yavkata

Active Member
Здравейте, направих група за обяви купувам продавам подарявам, но главния въпрос е как тази група да стане по популярна и да събира повече потребители в нея до момента са над 1 000.

Ако може дайте някой друг съвет
 
Виж ми подписа ;)

Така де, за да стане популярна трабва да има вътре членове които да публикуват, както и също трябва да има хора, за да идват повече членове натурално. Става трудно естествено, но няма друг начин :)
 
Всички потребители от търсачката ли идват.
Не съм запознат много много, но групата я направих Затворена, като одобря някой потребител дали неговите приятели виждат, че е се е добавил в групата
 
Влез в други групи за малки обяви, подготви си едно съобщение и го пускай на хората публикували последните обяви.
Нещо от сорта:

Здравейте много ми хареса вашата обява, бла-бла, моля публикувайте я и в тази група ...........
бла -бла
 
Виж ми подписа ;)

Така де, за да стане популярна трабва да има вътре членове които да публикуват, както и също трябва да има хора, за да идват повече членове натурално. Става трудно естествено, но няма друг начин :)

Имам групи - докато не минат 5000-6000 души никой не идва сам или са единични случаи. За мен всичко идва от търсачката.

Ако я направиш отворена може и при по-малък брой членове да има присъединяващи се. Вси пак хората виждат къде какво публикуват приятелите им. Ама като е затворена губиш този канал.
 
дали продава групата няма как да знам, но виждам че се качват постоянно нови обяви от различни потребители. Ще я направя публична групата дакота набере скорост
 

Горе