Фейсбук приложения SSL сертификат

momcheto

Well-Known Member
Здравейте,
взех си домейн и SSL Certificate от namecheap.

Видях,че трябва да го активирам, но ми изисква Select web server и Enter csr.

Специално за фейсбук приложения какъв сървър да избера и откъде да взема CSR code. Четох, че се иска от хостинга, на споделен хостинг от cirtexhosting съм. Никъде не намерих повече инфо.

Мерси.
 
От: Фейсбук приложения SSL сертификат

CSR файла се генерира на сървъра на който се хостваш, ако от хостинга не могат да ти помогнат, никой друг не може. Обърни се към тях. Сървъра в по-голямата част от случаите е Apache+OpenSSL
 
От: Фейсбук приложения SSL сертификат

Много странно. От хостинга ми казват, че не мога да сложа ssl сертификат на споделен хостинг....
 
От: Фейсбук приложения SSL сертификат

Много странно. От хостинга ми казват, че не мога да сложа ssl сертификат на споделен хостинг....

Можеш, но трябва да си платиш за отделно IP, сменяй хостинга направо, щом ти е за приложение търси такъв с инсталиран shared сертификат, например hostgator имат, адреса на приложението ще ти от сорта https://secure123.hostgator.com/~momcheto/fb ...
Спестяваш си куп разходи по този начин :)
 
От: От: Фейсбук приложения SSL сертификат

Можеш, но трябва да си платиш за отделно IP, сменяй хостинга направо, щом ти е за приложение търси такъв с инсталиран shared сертификат, например hostgator имат, адреса на приложението ще ти от сорта https://secure123.hostgator.com/~momcheto/fb ...
Спестяваш си куп разходи по този начин :)

Dedidacted IP? Откъде се взема и на какви цени може да бъде намерена такава услуга!?
 
От: От: Фейсбук приложения SSL сертификат

Dedidacted IP? Откъде се взема и на какви цени може да бъде намерена такава услуга!?

От хостинг доставчика ти. В момента си на шернато ip за всички потребители на тази машина, трябва да си платиш за ip само за теб, защото ssl сертификат важи само за едно ip
 
От: От: Фейсбук приложения SSL сертификат

От хостинг доставчика ти. В момента си на шернато ip за всички потребители на тази машина, трябва да си платиш за ip само за теб, защото ssl сертификат важи само за едно ip

Много ми помогна. Мерси.
 
От: Фейсбук приложения SSL сертификат

момче, има едно безплатно нещо, което се казва heroku. ако случайно не го знаеш, виж какво е.

Ще му трябва мнооого време за да се запознае с heroku, ти ползваш ли го и разбираш ли го?
 
От: Фейсбук приложения SSL сертификат

Ще му трябва мнооого време за да се запознае с heroku, ти ползваш ли го и разбираш ли го?
ползвам го, иначе щях да си трая :)
 

Горе