Фейсбук профили + страници към тях

highlife

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте, продавам различни фейсбук профили с много или с малко приятели и ако желаете, мога да ви предложа фейбук профил + страничка към него с много харесвания примерно :)
Чакам вашите оферти !! :clap::clap::clap:
 
От: Фейсбук профили + страници към тях

Интересувам се . Изпрати ми да ги видя.
Благодаря
 
От: Фейсбук профили + страници към тях

така и не ги видях тия
 
От: Фейсбук профили + страници към тях

Интересувам се . Изпрати ми да ги видя.
Благодаря

Какво точно си търсиш ми кажи и до колко пари?

@Пепо: имам доста поръчки, а и нямам нищо отделено .. кажи точно какво ти трябва и до какви пари, извинявам се със забавянето на отвогорите, но съм доста натоварен. :)
 
От: Фейсбук профили + страници към тях

Здравейте, продавам различни фейсбук профили с много или с малко приятели и ако желаете, мога да ви предложа фейбук профил + страничка към него с много харесвания примерно :)
Чакам вашите оферти !! :clap::clap::clap:

искам 100 - 200 човека примерно на разумна цена от 10 - 20лв
 
От: Фейсбук профили + страници към тях

Интересуват ме по стари профили поне на 1-2-3 години и повече.
Може и да са по-млади но да са разработени добре.
Да не са тинейджърски.
Може да са български или английски.

В зависимост от профила може да дам 10-20 лв (да не подбивам колегата)

Може и повече, но дай да видим стоката. :)
 
От: Фейсбук профили + страници към тях

Здравейте,

поради факта че не успях да открия начин по който да отворя отделна тема пиша в тази, за което предварително се извинявам. Въпросът е следния- от вторник миналата седмица до сега Фейсбук рязко намали вижданията на снимките на страниците и така напр страница с над 110 000 лайка събира на снимка по 20-30 такива, като снимката се вижда от под 1000 души. Виждам че някакви промени правят, та въпроса ми е - и при вас ли е така и имате ли информация докога това ограничение ще продължи и кога ще го оправят защото вече много време мина
 

Горе