Фейсбук профили

iskous

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте,
Продавам два фейсбук профила и двата са на няколко години. Първият е от 2009, другият от 2011.

Първият профил има 2 680 приятели + 1000 абоната. - На български е името не може да се мени *Името и фамилията не са истински - никъде няма такива имена хаха* В него има и няколко страничка по няколко хиляди/стотици фенове - не са много почват от 100 и стигат до към 3000. Приятелите са българи!

Вторият профил има 4 500 приятели и над 55 000 абоната (увеличават се всеки ден) и много покани за приятелство, който иска може да ги приеме - повечето са жени/момичета. Името може да се мени. Приятелите са чуждестранни.

За оферти и въпроси моля да ми пишете ЛС тук във форума. Надявам се само сериозните купувачи да ми пишат, защото нямам време за празни приказки и ще се радвам, ако веднага ми предложите оферта.

Поздрави и весели празници. :)
 
От: Фейсбук профили

Тъй като не знам на какви цени вървят тези профили може ли да ми кажеш приблизително число за първия профил? Но може и за втория. Проявявам интерес :))
 
От: Фейсбук профили

Може ли да ги видя на лични и цените им.
Благодаря
 
От: Фейсбук профили

И двамата имате ЛС.
 
От: Фейсбук профили

Цена на българският профил - 80лв.
Цена на английският: 120лв.
 
От: Фейсбук профили

Дай да видя английския. Ако не са го взели го запазвам.
 
От: Фейсбук профили

Ако може вторият профил с многото Followers да го видя на ЛС. Благодаря ;)
 
От: Фейсбук профили

Ако имаш други профили за продаване,регистрирани преди 1 година най-малко ми пише.Може да нямат никакви приятели
 
От: Фейсбук профили

Последователите на английският профил само много близо до 57 000. Увеличават се непрекъснато.
 
От: Фейсбук профили

Двата профила все още се продават.
 
От: Фейсбук профили

Проявявaм интерес. Дaй ценa и профили нa лично. Мерси
 
От: Фейсбук профили

Дадено! ;)
Проявявaм интерес. Дaй ценa и профили нa лично. Мерси
 
От: Фейсбук профили

Профилите още се продават!
 
От: Фейсбук профили

Изпратени са! :)
 

Горе